“Otoyol Kalitesinde duble yollar yapıyoruz”

Eylül 3, 2010  

12 Eylül de yapılacak olan Anayasa Değişiklik Paketi için çalışmalarına aralıksız şekilde devam eden Fikri Işık, Gölcük ve Ulaşlı da vatandaşlarla bir araya geldi. Işık AK Parti hükümeti olarak Türkiye’nin her bölgesine yapılan yatırımlar gibi Gölcük ve Ulaşlı’ya da yatırımların devam ettiğini bunun en belirgin örneğinin yollar olduğunu kaydetti.

8 YILDA 79 KM BÖLÜNMÜŞ YOL

Sahilde çay bahçesinde oturan vatandaşlarla sohbet eden AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, bölgeye yapılan hizmetlerle ilgili “ İzmit-Karamürsel yolundaki çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Sizlerde Ulaşlı geçişindeki çalışmaları görüyorsunuz. İnşallah 2010 sonunda bu yolu bitirmeyi hedefliyoruz. İktidara geldiğimiz 2002 yılında ilimizde 59 km bölünmüş yol varken; AK Parti iktidarı ile 8 yılda 79 km bölünmüş yol yaptık. Altını çizerek belirtmek isterim ki; Kocaeli’de yaptığımız bölünmüş yollar soğuk asfalt değil; tamamı otoyol kalitesinde yollardır” dedi.

GÖLCÜK’E ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ

Yoların yanı sıra eğitimde de büyük projelere imza attıklarını kaydeden Işık “ Bu sene Gölcük Anadolu Öğretmen Lisesi’ni de Ulaşlı’da açtık. Önümüzde yine bu tür projeler var. En kısa zamanda bu projeler de hayata geçecek “ dedi. Işık daha sonra vatandaşlarla Anayasa Değişiklik Paketi hakkında sohbet etti.  Ulaşlı sahilinde dolaşan Fikri Işık, deniz kıyısında balık tutan vatandaşlarla da sohbet etmeyi de eksik etmedi. Işık’a programında AK Parti İl Yöneticisi Ahmet Musa Şenol, AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Mevlüt Demir, Gölcük Belediyesi Genel Koordinatörü Nihat Abiş ve teşkilat mensupları eşlik etti.