106’lık Delikanlı Başbakan Hayranı

Mayıs 26, 2011  

Milletvekili  Işık, 106 yaşında olan Cemal Birinci’ yi Başiskele Barbaros Mahallesindeki evinde ziyaret etti.

Recep Tayyip ERDOĞAN hayranı olan 106’lık ihtiyar delikanlı Cemal Amca “bu emsal Başbakan bir daha gelmez bu ülkeye, ben birçok Başbakanlar Reisi Cumhur’lar gördüm ama bu Başbakan gibi çalışkan ve dürüst bir insan evladı görmedim” dedi.

Işık “Hayran Olmamak Elde Değil”

AK Parti Kocaeli Milletvekili ve Adayı Fikri Işık “Cemal Amca ile fırsat olsa da saatlerce dinlesem sanki yanımız da bir tarih kitabı konuşuyor. Maşallah kendisi hiç bir şeyi unutmamış, biz gençler bile Cemal Amca kadar aklımızda yapılan işleri bile tutamazken, kendisi İnönü’yü, Adnan Menderes’i, Turgut Özal’ı bu kadar iyi tarif edebilecek kabiliyettedir. Kendisine hayran olmamak elde değil” dedi.

AK Parti’ye Yeni Katılım

Ziyaretin ardından Damlar Mahallesinde Halil Meter’i evinde ziyaret eden milletvekili adayları Fikri Işık ve Serkan Seyhan, Meter’e AK Parti rozeti taktılar. Milletvekili Adayı Fikri Işık, “Halil kardeşim gibi ileride eminim ki birçok arkadaşımızda AK Partiye katılacaktır. Çünkü biz halkımızın partisiyiz bizlerde hizmet aşkı var, birlik ve beraberlik var. Hizmet için çalışıyoruz” dedi.