12 Yıl Sonrasını Planlıyoruz.

Mayıs 1, 2011  

AK Parti Kocaeli Milletvekili adayları Fikri Işık ve Serkan Seyhan, İzmit’te İzmit’te bulunan STK’ları ziyaret edip, 12 Haziran’daki milletvekili genel seçimlerinde destek istediler.

PROGRAMLAR GEÇ SAATLERE KADAR SÜRDÜ

AK Parti Kocaeli Milletvekili adayları Fikri Işık ve Serkan Seyhan, İzmit’te İzmit’te bulunan STK’ları ziyaret etti.

AK Parti İl başkan yardımcısı Mehmet Uzun, İzmit ilçe başkanı Ali Korkmaz, Belediye başkanı Nevzat Doğan, milletvekili aday adaylarından Cemal Halil, Hüseyin Gül, İl genel meclis üyeleri, Belediye meclis üyeleri, İlçe yöneticileri ve teşkilat mensuplarının katıldığı programlar gece geç saatlere kadar sürdü.

İLK DURAK TÜMSİAD

Kısa adı TÜMSİAD olan Tüm sanayici ve iş adamları derneğini ziyaret Fikri Işık ve Serkan Seyhan, dernek başkanı Zekeriya Yaldız ve üyeler tarafından karşılandı. Dernek binasında oldukça sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan adaylar net mesajlar verdi.

Dernek başkanı Yaldız, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek “Yapılan çalışmalardan memnunuz, vatan için, millet için ve ülke için çalışan herkese açık destek veren bir sivil toplum kuruluşuyuz ” dedi.

AK parti Milletvekili adayı Serkan Seyhan ise; “AK parti artık dünyada örnek parti olmuştur. Çünkü liderimiz dünya lideridir” şeklinde konuştu.

Son olarak konuşan Fikri Işık ise “Türkiye AK Parti iktidarı ile çok büyük değişim ve dönüşümü yakalamıştır. Bizler 12 yıl sonrasının planlarını yapıyoruz” dedi.

BAŞBAKANIMIZIN BAKIŞ AÇISINI BEĞENİYORUZ

Daha sonra kısa adı ATİK olan Atılımcı İş adamları derneğini ziyaret eden AK Parti milletvekili adayları, burada gençlerle uzun uzun sohbet ettiler. Dernek başkanı Oğuzhan Keleş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti. Yoğun programlarına devam eden adaylar, ardından Eğitim Bir-Sen Kocaeli şube başkanı Halil İbrahim Keleşoğlu ve yöneticilerini ziyaret etti. Keleşoğlu, ziyaretten dolayı mutlu olduklarını belirterek “Bazı eksiklerimiz mutlaka vardır ancak başbakanımızın bizlere bakış açısını beğeniyoruz” dedi. Soru – cevap şeklinde gerçekleşen ziyaret programına, ilçelerde görev yapan ilçe şube başkanları da katıldı.

KÖRFEZ KÖPRÜSÜ HAYAT VERECEK

Son olarak Kocaeli Niğdeliler derneğini ziyaret eden AK Partili Adaylar, buradaki üyelere kısa bir konuşma yaptılar. Dernek başkanı Enver Özdoğan ve üyeler ziyaretten memnun olduklarını belirtti. Yerel belediyeciliğin önemine değinen İzmit belediye başkanı Nevzat Doğan, “İzmit’imizi sizler için bir nakış gibi örüyor, sizlere güzel olanı sunmaya çalışıyoruz” dedi. Sorulan soruları tek tek yanıtlayan AK Parti milletvekili adayı Fikri Işık, “Birileri son zamanlarda başbakanın çılgın projesini diline dolamışlar. Bazı gözler vardır görmez, bazı kulaklar vardır duymaz. Bizim projelerimizin hepsi birbirinden mükemmel, bizler insanımıza her şeyin en güzelini ve mükemmelini sunmaya gayret ediyoruz. Bakın Gebze-Eskihisar ve Yalova arasına yapımı başlanan Körfez Köprüsü çılgın bir proje değil midir? Başbakanımız canlı yayında yaptığı pazarlıkla köprünün bitim süresini beş yıl olarak açıkladı. İnşallah bu köprü bittiğinde bölgeye hayat verecektir” dedi.