AK Parti Adaylarından Darıca Sahil Projesine tam not

Nisan 28, 2011  

Seçim çalışmaları için Darıca’da değişik etkinliklerde bulunan AK Partili milletvekilleri Fikri Işık ve Serkan Seyhan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’la birlikte sahildeki çalışmaları yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgiler aldılar. Milletvekili adayları Serkan ve Işık Darıca Sahil 2. Etap Projesini yerinde inceledi. İlk Etabın tamamlandığını dikkat çeken Milletvekili adayları projenin 2. Etabının da kısa sürede tamamlanacağını kaydettiler.

İNSANIMIZI DENİZLE BÜTÜNLEŞTİRDİK

“Kocaeli ilimiz AK Parti iktidarı ve AK Partili belediyelerle birlikte tamamen farklı bir çehreye bürünmüş her alanda önemli değişimler yaşanmıştır. Bir sanayi kenti olarak anılan Kocaeli artık sosyal yaşam alanları ve deniziyle birlikte bir turizm ve kültür şehri olma yolunda hızla ilerlemektedir. Büyükşehir Belediyemizin bu bölgede yaptığı ve 60.000.000 TL para harcanarak faaliyete sokulan dev arıtma tesisi sayesinde artık denizimiz birkaç yıl içinde yüzülebilecek kadar temiz hale gelecektir. Darıca Belediyesi’nin geçtiğimiz yaz aylarında tamamladığı ilk etap sahil çalışmalarının ardından bu yaz aylarına kadar tamamlayacağı 2. etap çalışmaları da sahile tamamen farklı bir kimlik kazandıracaktır. Tamamen kendi öz kaynaklarıyla hayata geçirdiği bu projeden dolayı Başkanımız Şükrü Bey’i ve ekibini tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.” şeklinde görüşlerini ifade etti.

SAHİLE KADIN ELİ DEĞDİ

AK Parti’nin bayan milletvekili adayları Sibel Gönül ve Müge Olşen’de, Darıca AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nesrin Güney, Şükrü Karabacak’ın eşi Teslime Karabacak ve kalabalık bir grupla birlikte sahile inerek çalışmaları yerinde inceleyip çim tohumu ektiler. Geçen yaz gezdikleri sahilin bu yıl tamamen değiştiğini ve büyük bir alanda devam eden çalışmaların bölge halkı için önemli dinlenme ve doğayla bütünleşecekleri bir alan olacağını ifade eden Kocaeli Milletvekili Sibel Gönül projede emeği geçen herkese teşekkür etti.