AK PARTİ KOCAELİ İL TEŞKİLATI’NDAN BİLİM SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANI FİKRİ IŞIK’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ…

Ocak 10, 2014  

Kocaeli İl Yönetim Kurulu üyeleri kabul 30Kocaeli İl Yönetim Kurulu üyeleri kabul 3 Kocaeli İl Yönetim Kurulu üyeleri kabul 33 Kocaeli İl Yönetim Kurulu üyeleri kabul 37 Kocaeli İl Yönetim Kurulu üyeleri kabul 35 Kocaeli İl Yönetim Kurulu üyeleri kabul 42 Kocaeli İl Yönetim Kurulu üyeleri kabul 54 Kocaeli İl Yönetim Kurulu üyeleri kabul 65 Kocaeli İl Yönetim Kurulu üyeleri kabul 68

 

AK PARTİ KOCAELİ İL TEŞKİLATI’NDAN BİLİM SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANI FİKRİ IŞIK’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ…

BAKAN IŞIK: “ASKER OLAN BİRİSİ, AİLESİ ZİYARET ETTİĞİNDE NASIL  BİR MUTLULUK DUYARSA SİZİN GELİŞİNİZ DE BENİ O DERECE MUTLU ETTİ.”

Bilim Sanayi ve Teknoloji  Bakanı Fikri Işık, yoğun çalışmaları arasında sevenlerinin “hayırlı olsun” ziyaretlerini de kabul ediyor.

Bu çerçevede  AK Parti Kocaeli İl Teşkilatı bakanlık makamındaydı.

Kendisine başarılar dileyen AK Parti İl Başkanı Mahmut Civelek ve teşkilat üyeleriyle öğle yemeği yiyen Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, hemşehrileriyle hasret giderdi.

Ziyarette konuşan Fikri Işık, memnuniyetini  “asker olan birisi, ailesi ziyaret ettiğinde nasıl bir mutluluk duyarsa sizin gelişiniz de beni o derece mutlu etti” sözleriyle dile getirdi.

Halefinden övgüyle bahseden Işık, kendisini  örnek aldığını ve  Nihat Ergün’ün başlattığı başarılı çalışmaları daha da ileriye götürmeyi amaçladığını söyledi.

Işık, “Allah, bakanlık görevinin hakkını da hesabını da yüz akıyla vermeyi nasip etsin” dedi.

Heyet,  Bakan Işık’a pişmaniye ve bir hat tablosu hediye etti.