AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, bayramın birinci gittiği Gebze ve Çayırova teşkilat bayramlaşma programında birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Aralık 16, 2010  

DEMOKRASİ BAYRAMIMIZ OLSUN
AK parti Gebze İlçe teşkilatı bayramlaşma programına katılan milletvekili Fikri Işık, kalabalık partili topluluğu ile karşılaştı. Programa AK Parti İl başkanı adına katılan Mehmet Uzunoğlu yaptığı konuşmada; ” Bayramlar bizim vazgeçilmez değerlerimizdir. Pazar günü de ülkemizin çifte bayram yaşamasını arzuluyoruz ” dedi.
Daha sonra söz alan milletvekili Işık, bayramların birlik, beraberlik ve kardeşliklerin pekiştiği günler olduğuna dikkat çekti. Fikri Işık yaptığı konuşmada; ” Öncelikle tüm vatandaşlarımızın bayramını kutluyorum. İnşallah bayramın dördüncü günü olan 12 Eylül pazar günü de ülkemizin demokrasi bayramı olur ” dedi.

Işık; ” Türk halkı demokrasi ve özgürlükleri genişleten herşeye destek vermiştir “

Milletvekili Fikri Işık daha sonra AK Parti Çayırova ilçe teşkilatına geçerek tüm partililerin ve Çayırova’lıların bayramını kutladı. Işık burada yaptığı konuşmada; “Halkımız demokrasi ve özgürlükleri genişleten herşeye bu zamana kadar destek vermiştir. Bundan sonra da destek vereceğinden asla endişem olmaz. 12 Eylül pazar günü oylanacak olan bu paket, insanlara fayda getirecektir. Demokrasimiz sınıf atlayacağı gibi, ekonomik ve ticari anlamda ülkemizde hızlı kalkınma ivme kazanacaktır ” dedi.

Gebze ve Çayırova ilçe teşkilatları bayramlaşma programına AK Parti İl başkan yardımcısı Mehmet Uzunoğlu, Osman Özgenç, İl Kadın kolları başkanı Oya Tuncel, ilçe başkanları, belediye başkanları, il genel meclis üyeleri, belediye meclis üyeleri, ilçe kadın ve gençlik kolları başkanları ve partliler katıldı.