AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, önceki gün Darıca Yaşlılarla Dayanışma Yardımlaşma Derneği’nin ev sahipliğinde gerçekleşen toplantısına katıldı.

Aralık 16, 2010  

FİKRİ  IŞIK DA KATILDI

Kocaeli Sivil Toplum Kuruluşlarının düzenlediği aylık toplantısına ev sahipliği yapan Darıca Yaşlılarla Dayanışma ve Yardımlaşma Derneğinin aylık toplantısına Fikri Işık da katıldı.

YAŞLILARLA YAKINDAN İLGİLENDİ

Gazeteciler Cemiyeti Hikmet Memduh Kızılağaç huzurevinde gerçekleşen toplantıda konuşan ev sahibi dernek başkanı Kudret Sekban, toplantılarını her ay düzenli olarak bir sivil toplum kuruluşunun üstlendiğini belirterek, ” bizlerde bu toplantıyı Darıca huzurevinde yapmayı kararlaştırdık. Bizi yalnız bırakmayan milletvekilimiz Fikri Işık’a çok teşekkür ediyoruz ” dedi.

NAZAR DUASI HEDİYE ETTİLER

Huzurevinde tüm sakinlerin elini öperek sohbet eden AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, yaşlılara hatırlkarını sorup, sohbet etti. Nuriye Yıldız isimli bir huzurevi sakini milletvekili Fikri Işık’a kendi elleriyle ördüğü ve içinde nazar duası olan örgüyü hediye ederek, dua etti.

38 sakinin bulunduğu Darıca Huzurevindeki toplantıya milletvekili Fikri Işık’ın yanı sıra; Sosyal Hizmetler İl müdürü Hamdi Kadıoğlu, Büyükşehir belediye başkan danışmanı Nermin Tol, dernek başkanı Kudret Sekban ve yönetim kurulu üyeleri, Darıca huzurevi müdüresi Yıldız Özer katıldı.