AK PARTİ’Lİ GENÇLER ANKARA’DA

Eylül 2, 2010  

AK PARTİ’Lİ GENÇLER ANKARA’DA


AK Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri, Gençlik Kolları İl Başkanı Yasin Özlü önderliğinde Ankara’ya geldiler.

45 kişilik bir katılım ile ilk olarak AK Parti Grup Toplantısına katılan gençler, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Grup konuşmasını dikkatle dinlediler.

 


BAKAN VECDİ GÖNÜL İLE GÖRÜŞTÜLER


Grup Toplantısının ardından Meclis Kulisinde bazı Bakan ve Milletvekilleri ile görüşme yapan Kocaeli Heyeti, Milli Savunma Bakanı M. Vecdi Gönül ile sohbet etme imkanı yakaladı. Milli Savunma Bakanı M. Vecdi Gönül’ün Kocaeli’yi sorarak,gelişmeleri yakından takip etmesi ve gençlerle uzun uzun sohbet etmesi gözlerden kaçmadı. 


KOCAELİ MİLLETVEKİLLERİ İLE GENEL MERKEZ’DE TOPLANTI


Meclisteki görüşmelerin ardından AK Parti Genel Merkezi’ne geçen gençler, Grup Başkanvekili Nihat Ergün,Kocaeli Milletvekilleri Fikri Işık ve Sibel Gönül ile kısa süreli bir toplantı düzenlediler.Yerel ve Genel gündemin değerlendirildiği toplantıda,  gençler belediyelerin birleşmesi ve teşkilat çalışmaları hakkında Nihat Ergün,Fikri Işık ve Sibel Gönül’e sorular yönelttiler.