AK Partili vekiller sahadan çıkmıyor.

Haziran 25, 2011  

12 Haziran milletvekili genel seçimlerinin hemen ardından seçmene teşekkür ziyaretlerini ihmal etmeyen AK Parti milletvekilleri, bu kez Gebze’deydiler. Esnafı, kahvehaneleri ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret eden Işık, Şeker ve Okur, seçmene verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ettiler.

Seçim öncesi Kocaeli’nin tamamını üç dört kez dolaşarak seçmenden destek isteyen AK Partili milletvekili adayları, şimdi seçim sonrası da verilen destekten dolayı teşekkür ziyaretlerini yoğun bir şekilde sürdürüyorlar. Gebze Beylikbağı’nda esnaf ve vatandaşı dolaşan AK Partili milletvekilleri  daha sonra, hemşeri derneklerini de ziyaret ederek, verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ettiler.

AK PARTİLİLER TAM KADRO GEBZE’DE

AK Parti İl başkanı Mahmut Civelek, milletvekilleri Fikri Işık, İlyas Şeker, Mehmet Ali Okur, İl başkan yardımcısı Mehmet İpşiroğlu,Şevki Demirci, Ertuğrul Çırak, Habip Aşı, Gebze İlçe başkanı Yılmaz Bayram, milletvekili adayı Yalçın Coştur, belediye başkan yardımcısı Mehmet Külte ve teşkilat yöneticileriyle birklikte adeta Gebze’ye çıkarma yapan AK Partililer, verilen destekten dolayı vatandaşa teşekkür ettiler.

HİZMETLERE ARA VERMEDEN DEVAM EDECEĞİZ

İlk olarak Gebze Beylikbağı Sarı cami mevkiindeki kahvehane, esnaf ve vatandaşları ziyaret eden AK Parti vekilleri Fikri Işık, İlyas Şeker ve Mehmet Ali Okur, vatandaşın elini sıkıp tek tek teşekkür ettiler. AK Partiye verilen destekten dolayı memnuniyetlerini ifade eden İl başkanı ve milletvekilleri, hizmetlerin hızlı bir şekilde kaldığı yerden devam edeceğini ifade ettiler. Esnaf ve kahvehane ziyaretlerinden sonra market açılışı da gerçekleştiren AK Partililer, Şebinkarahisarlıları ve Giresun Yğlıdere derneğini de ziyaret edip, 12 Haziran’da verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ettiler.

SİZE HİZMET EDEREK LAYIK OLACAĞIZ

Hemşeri dernekleri ziyaretlerinde konuşan milletvekili Fikri Işık, sonuçların hayırlı olması gerektiğini belirterek; ” Gerek Gebze’mizde, gerek Kocaeli’nde gerekse ülkemizde bizlere destek veren tüm seçmenlerimize sonsuz teşekkür ediyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada sizlerin yanınızda olmaya devam edeceğiz. Gebze ve Kocaeli’nde hizmetlerimiz hız kesmeden devam edecektir, siz bize güvendiniz; bizlerde size hizmet ederek layık olacağız” dedi.