BAŞARININ GİZLİ KAHRAMANLARINA TEŞEKKÜRLER

Eylül 2, 2010  

22 Temmuz genel seçimlerinde tüm ülkede olduğu gibi Darıca genelinde de %52 oy alarak büyük bir başarıya imza atan Ak Parti , seçimlerde büyük emek harcayan partililere yönelik olarak bir yemek düzenledi.

 


Katılımın son derece yoğun olduğu yemeğe Ak Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık , İl Başkan Yardımcısı Ekrem Özenir , Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak , İl Meclis Üyesi Necip Kaptan, Kocaeli Milletvekili adayı İ.Hakkı Şahin, Darıca Ak Parti meclis üyeleri , kadın kolları ve gençlik kolları ile seçimlerde değişik kademelerde görev yapan sekiz yüz görevli katıldı.

 


Katıldığı programlarda Darıca’ya ayrı bir önem verdiğini söyleyen Fikri Işık partililerin yoğun ilgisi altında tebrikleri kabul ettikten sonra yaptığı konuşmada gerek il başkanlığı döneminde ve gerekse milletvekilliği aday sürecinde kendisine destek olan , ve seçimin kazanılmasında pay sahibi olan herkese teşekkür ederken , üstlendiği sorumluluğun bilinciyle , hizmet için gece gündüz çalışacaklarının sözünü verdi. Işık ayrıca bu başarının kazanılmasında çok etkili olan gizli kahramanlara da şükranlarını sundu.

 


Yemeğin ardından Ak Parti Belde Başkanı Orhan Pala partililere yönelik bir teşekkür konuşması gerçekleştirdi. Pala öncelikle seçim sürecinde gecesini gündüzüne katarak tüm kademelerde çalışmalarda bulunan partililere teşekkür ederek , kazanılan bu zaferin ülkeye hayırlı olması temennisinde bulundu. Pala halkın bir kez daha AK Parti’ye olan güvenini ortaya koyduğunu ifade ederek , Ak Parti’nin bu dönemde de yapacağı başarılı çalışmalarla en az dört dönem daha tek başına iktidar olacağına olan inancını dile getirdi.


Başkan Pala’nın ardından söz alan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ise 22 Temmuz seçimlerinin ülkenin kaderini etkileyecek olan çok önemli bir seçim olduğuna değinerek , referandum niteliği taşıyan bu seçimlerle demokrasinin önünün açıldığını belirtti.