Bekirpaşa Spor Klüplerine Destek

Eylül 2, 2010  

Kocaeli Milletvekili Fikri Işık doğukışla parkında spor klüplerine oda tahsisi için düzenlenen törene katıldı.

 

Ak Parti Derince ilçe başkanı ve teşkilatını sürpriz bir şekilde ziyaret eden Kocaeli Milletvekili Fikri Işık gece geç saatlere kadar sivil toplum ziyaretlerine katıldı.


Beraberindeki ilçe teşkilatı ve aday adayları ile birlikte Derince Devlet Hastanesinde yatan hastaları ve görev yapan personeli ziyaret ederek bayramlaşan Işık ziyaret ettiği hasta ve personele gül hediye etti.  Ziyaret ettiği tüm hasta ve yakınlarına hastaneden memnun olup olmadıklarını soran Işık’a tüm hastalar memnuniyetlerini ifade ettiler ve Özel hastane kalitesindeki Derince Devlet Hastanesini hizmete soktukları için Işık’a teşekkür ettiler.

 


 


Kelkitliler Derneği’ni Ziyaret


 


Derince devlet hastanesinden  sonra Derince Kelkitliler derneğine giden Işık burada vatandaşlarla bayramlaştı. Güncel konular hakkında soruları da cevaplayan Işık Kelkitliler dernek başkanı Celal Ayvaz’ a geçirdiği ameliyat sebebiyle geçmiş olsun dileklerini iletti.

 


 


Çankırılılar Derneği’ni Ziyaret


 


Daha sonra Derince Çankırılılar Derneğine giden  Işık vatandaşlarla bir süre sohbet ettikten sonra Ak Parti Derince İlçe Teşkilatını ziyaret etti.