Biz Büyük Projelerle Uğraşıyoruz.

Mayıs 21, 2011  

Milletvekili  Fikri Işık, gittiği Darıca programında yoğun bir gün geçirdi. Işık; çarşı pazar dolaştı, esnafı ziyaret etti, vatandaşlarla parkta oturup çay içti. Akşam da gençlerle ev toplantısı gerçekleştirip, İspirliler derneğinde vatandaşlarla bir araya geldi.


Darıca’da gerçekleşen ziyaret programına AK Parti İl yönetim kurulu üyesi Fatih Karadayı, İlçe başkanı Muzaffer Bıyık, Belediye başkanı Şükrü Karabacak ve teşkilat mensupları katıldı.

HALKLA İÇ İÇE

Milletvekili Fikri Işık ve Belediye başkanı Şükrü Karabacak gündüz programlarını halkın arasında geçirdiler. Caddelerde esnaf ve vatandaşlarla birlikte olan AK Partililer, daha sonra yaşlılarla sohbet edip çay içtiler. Mahalle muhtarlıklarını da ziyaret eden Işık, 12 Haziran’da ilk defa oy kullanacak olan gençlerle bir araya geldi.

POPÜLİST POLİTİKA BİZİM İŞİMİZ DEĞİL

12 Haziran genel seçimlerinde ilk defa oy kullanacak olan gençlerle ev toplantısında bir araya gelen AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, gençlerin sorularını yanıtlayıp, hükümet ve yerel icraatlar hakkında bilgi verdi. AK Parti iktidarından önceki hükümetlerin seçmene bol bol vaatler verdiklerini vurgulayan Işık; “Bizden önceki iktidarlar yaklaşan seçimler öncesinde bol bol vaatlerde bulunurlardı ve seçimden sonra iğneden ipliğe zam yaparlardı. Hatta iki anahtar bile vaat edenler; daha sonra vatandaşın elindeki anahtarı bile aldılar. Şükürler olsun ki; bizler böyle popülist politikalar üretmiyoruz, bizim işimiz icraat yapmaktır” dedi.

BİZ BÜYÜK PROJELERLE UĞRAŞIYORUZ

Daha sonra Darıca İspirliler derneğini ziyaret eden Fikri Işık, kalabalık dernek üyelerinin sorularını yanıtladı. Işık burada yaptığı konuşmasında milliyetçiliğin lafla olmayacağını belirterek; “İktidara geldiğimizden bu güne kadar ATAK helikopterleri, milli gemi projemiz olan MİLGEM, uydu projelerimizden GÖKTÜRK-1 VE GÖKTÜRK-2, insansız hava araçlarımızdan, şuan Arifiye’de üretimine başlanan ALTAY tanklarımız milletimizin övünç eserleridir. Bir düşünün bizden önce, silahını dışarıdan ithal eden bir Türkiye vardı. Şimdi ise, MEHMETÇİK silahlarını yani kendi silahını kendi üreten bir Türkiye var. Milliyetçilik lafla olmuyor,  kimse kusura bakmasın; birileri PÖSKÖVİT ile uğraşıyor; biz ise projeler üretip hayata geçiriyoruz, bizim onlardan farkımız budur” şeklinde konuştu.