DARICA ZİYARETİ

Eylül 2, 2010  

Kocaeli Milletvekili Fikri Işık ilimizdeki programlarına ara vermeden devam ediyor. Işık bu kapsamda Darıca ilçesini ziyaret etti.


 


Işık “Darıca’da Önceliğimiz Eğitimdeki Eksiklikleri Bir An Önce Gidermek”


 


 İlk olarak Darıca Kaymakamı Osman Ateş ve Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ile ilçenin sorunlarını değerlendiren Işık özellikle eğitim ile ilgili konuların yakın takipçisi olacağını söyledi.

 


 


Darıcalılar İlçe Olmaktan Çok Memnun


 


Işık daha sonra  Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak,  Ak Parti Darıca İlçe Başkanı Orhan Pala ile yönetimi ve belediye meclis üyeleri ile beraber sırasıyla  Bilecikliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Diyarbakırlılar Derneği ve Samsunlular Derneği’ni  ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etme imkanı buldu. Ulusal ve yerel bir çok konunun gündeme geldiği ziyaretlerde özellikle  Darıcalılar  Işık’a ilçe olmaktan ve Büyükşehir sınırlarına dahil olmaktan dolayı duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

 


 


Işık”Sancaktepe’yi Çok Beğendim”


 


Işık’ta Darıca’da hem Büyükşehir’in hem de Darıca Belediyesinin çok güzel hizmetler verdiğini artık ilçe statüsüne kavuşmakla devletin tüm hizmetlerinin daha hızlı ve kaliteli  verileceğini söyledi. Işık özellikle Sancaktepe’de yapılan çalışmaları çok beğendiğini artık Sancaktepe’nin tüm Kocaeli halkına hizmet verecek güzel bir dinlenme mekanı haline geldiğini söyledi. Çalışmaları için de Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’a teşekkür etti.