DERİNCE VE KÖRFEZ’DE ZİYARETLER

Ocak 16, 2013  

Ak Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Kocaeli Milletvekili Fikri Işık Derince ve Körfez ilçelerinde çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi.

Derince’de Taziye Ziyareti

Işık ilk olarak Derince’de petrol istasyonu sahibi Şaban Aktürk’ü işyerinde ziyaret etti.  Ak Parti İl yönetim kurulu üyesi Halil Yılmaz, Derince Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Balcı, Belediye Meclis Üyesi Celal Ayvaz ve Avukat Veysel Kadir Akkuş’un da yer aldığı ziyarette Işık geçtiğimiz günlerde babasını vefatından dolayı Şaban Aktürk’e başsağlığı diledi.

Körfez’de Esnaf Ziyaretleri

Milletvekili Fikri Işık daha sonra gittiği Körfez ilçesinde ilk olarak Ak Parti İlçe Başkanı Engin Koyun ve ilçe yöneticileri ile birlikte Körfez Ticaret Odası Başkanı Mustafa Efe’yi ziyaret etti.  Yerel ve genel konular hakkında görüş alışverişinde bulunulan ziyaretten sonra Işık Ak Parti Körfez İlçe Başkanlığına da uğradı. Körfez eski belediye başkan yardımcısı, İlim Yayma Cemiyeti Başkanı Muhammed Saraç’ı da işyerinde ziyaret eden Işık Körfez’de bir dizi taziye ve ev ziyaretlerinde bulundu. Işık Yarımca’da Ak Parti Körfez İlçe Yöneticisi Pınar Uysal’ın gün içinde açılışını gerçekleştirdiği işyerini de ziyaret etti. Işık Uysal’a yeni açtığı “Uysal Cafe ve Restaurant” için hayırlı osun dileklerini iletti.