Ergün’ü ilk kutlayanlar Kocaeli’li vekiller oldu.

Temmuz 9, 2011  

Yeni kabinenin açıklanmasının ardından Bilim Sanayi Teknoloji Bakanlığına getirilen Nihat Ergün’e tebrik ziyaretleri sürüyor.

Bilim Sanayi Teknoloji Bakanlığı görevine getirilen AK Parti Kocaeli Milletvekili Nihat Ergün’ü ilk tebrik eden AK Parti’nin Kocaeli milletvekilleri oldu. Bakan Nihat Ergün’ü makamında tam kadro ziyaret eden AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Ergün’e yeni görevinde başarılar diledi.

ERGÜN,  VEKİLLERİ ODALARINDA ZİYARET ETTİ

Çalışma arkadaşlarını makamında ağırlayan Bilim Sanayi Teknoloji Bakanı Nihat Ergün Türkiye’nin dünya da hak ettiği yere gelmesi için bundan önceki dönemlerde olduğu gibi bundan sonrada özveri ile çalışacaklarını kaydetti. Nihat Ergün bir gün önce Kocaeli Milletvekillerini odalarında tek tek ziyaret ederek yeni dönem için başarılar dilemişti.

SANAYİ YİNE ERGÜN’E TESLİM

Türkiye Büyük Millet Meclisi 24. Dönem Bakanlar Kurulu önceki gün Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanmıştı. Geçtiğimiz dönem Sanayi Ve Ticaret Bakanlığını başarı ile tamamlayan Nihat Ergün, yeni açıklanan kabine de de Bilim Sanayi Teknoloji Bakanlığını yürütecek.