Fikri Işık’ın gece yarısı “Evet” mesaisi

Eylül 3, 2010  

12 Eylül de Anayasa Paketi için yapılacak referandum öncesi AK Parti Kocaeli Milletvekilleri il genelinde vatandaşlarla bir araya gelerek paketin içeriği hakkında vatandaşları bilgilendirmeye devam ediyorlar. Referandum çalışmaları için Kocaeli de çalışmalara başlayan AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık gece gündüz köyleri dolaşarak vatandaşlardan “Evet” oyu istiyor. Işık, gece yarısı 00.30 da vatandaşlara Anayasa paketi içeri hakkında bilgiler verdi.

VATANDAŞLARLA BULUŞTU

AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık çalışmalar için önceki gün Karamürsel köylerinde vatandaşlarla buluştu. Karamürsel’e bağlı Tepeköy de vatandaşlarla bir araya gelen Işık’a, muhtar Mustafa Şahin, TepeköyTarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı SedatTuran, İl Genel meclis üyesi Mecit Erdoğan, İlçe Başkanı Ahmet Türkel, AK Parti Karamürsel İlçe Gençlik Kolları Başkanı Metin İlhan eşlik etti.

NEYE “HAYIR” DEDİKLERİNİ BİLMİYORLAR

Fikri ışık Tepeköy’ün ardından gece yarısı saat 00.30 da Karamürsel’e bağlı Karapınar köyüne geçti. Burada vatandaşlar ve köy muhtarı Rasim Güvenaltın tarafından karşılanan Işık, köy meydanında gece yarısı bir araya geldiği vatandaşlardan “ EVET” oyu istedi. Işık, konuşmasında muhalefete yüklenerek. “ Adamlar neye “HAYIR” dediklerini dahi bilmiyorlar “ dedi.