Fikri Işık Güzeltepe Kadın Kolları’nın 1.Olağan Kongresi’ne katıldı

Eylül 2, 2010  

Gittiği Gebze’de ilk olarak İlçe Gençlik Kolları kongresine katılan Fikri Işık, daha sonrasında ise Güzeltepe Kadın Kolları Kongresine geçti.


 


Güzeltepe’de Ayşe Özcan güven tazeledi


AK Parti Güzeltepe Kadın Kolları Başkanlığı’nın 1.Olağan Kongresinde mevcut başkan Ayşe Özcan yeniden seçildi. Geçtiğimiz Pazar günü gerçekleşen kongreyi AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, AK Parti İl kadın Kolları Başkanı Oya Tuncel, Çayırova Belediye Başkanı Dr.Ekrem Faruk Taşçı ve AK Parti Güzeltepe Belde Başkanı Servet Günay da izledi.

 

 

 

 

Işık: Kocaeli’de ilk seçimlerdeki barajımız %55 tir

Kocaeli Milletvekili Fikri Işık kongrede yaptığı konuşmada kadınların siyasette daha aktif rol alması gerektiğini vurgulayarak “Başbakanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan kadının siyasete girmesi ve aktif rol alması konusunda çok ısrarlı”dedi. Ayrıca Işık “Geleceğimiz için gayret sarf etmeye devam ediyoruz.Kocaeli için çalışıyoruz ve bu çalışmalarımız devam edecek. Kocaeli’de ilk seçimlerdeki barajımız %55 tir” dedi.


 


Tek listeyle seçimlere giren Ayşe Özcan 100 delegenin oyunu alarak bu göreve yeniden seçildi.


 


YENİ YÖNETİM KURULU


Ayşe Özcan başkanlığındaki yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor: Aliye Düğün, Vildan Aktan, Ayşin Balcılar, Elif Boyoğlu, Özgül Uzun, Kamer Kandil, Ayşegül Çelik, Emine Kiraz, Özlem Aslıhan, Havva Onuk, Zeynep Ayar, Fatma atalı, Refiye Özdemir, Ülkü Çağlar, Seyhan Topçu, Sibel Aksoku, Hatun Yıldız, Ayşe Koç, Aynur Akça

 

05.11.2007