Fikri Işık Hacdan Dönenleri Ziyaret Ediyor

Kasım 11, 2013  

4

TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı Kocaeli Milletvekili Fikri Işık kutsal topraklara gidip hac vazifesini tamamlayan Kocaelili hemşerilerini ziyaret ediyor.

1

TÜMSİAD Başkanı Erdoğan Yılmaz’a Ziyaret

Işık bu kapsamda Kocaeli Tümsiad başkanı Erdoğan Yılmaz’a Tümsiad Kocaeli şubesinde ziyaret etti. Ak Parti İl yönetim kurulu üyeleri Ünal Geç, Erdoğan Şentürk ve İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz’ın da katıldığı ziyarette hac vazifesini yapan Yılmaz’a Işık Allah kabul etsin diyerek “Allah herkese kutsal topraklara gitmeyi nasip etsin” dedi.

Ahmet Erdoğan’a Ziyaret

Işık yine bu yıl hac vazifesini yapan ve hac dönüşü küçük bir rahatsızlık nedeniyle Kocaeli Devlet Hastanesi’nde yatan Ahmet Erdoğan’ı ziyaret etti. Ak Parti il yönetim kurulu üyesi Şemsettin Ceyhan’ın da katıldığı ziyarette Işık Erdoğan’a hac ve hastalık sebebiyle iyi dileklerini iletti. Işık hastanede yatan hastalara da uğrayarak geçmiş olsun dedi.

3

Çöpoğlu, Kara ve Yaydemir’i Ziyaret

Kocaeli Milletvekili Fikri Işık ilimiz bürokratlarında Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Çöpoğlu ve İtfaiye daire başkanı Doğan Kara’yı da hac dönüşü ziyaret etti. Işık ayrıca Ak Parti İzmit ilçe yönetim kurulu üyesi Havzullah Yaydemir’e de evinde misafir oldu ve Allah kabul etsin dileklerini iletti. Işık fırsat buldukça Kocaeli’den hacca gidenleri ziyaret etmeye devam ediyor.

2