Fikri Işık Köseler ve Çerkeşli köylerini gezdi

Eylül 2, 2010  

AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, Gebze’de inceleme ve temaslarını köy ziyaretleriyle devam etti. Geçtiğimiz günlerde Gebze’de kurum ve kuruluşları ziyaret ederek sorunlar hakkında bilgi alan Fikri Işık, Gebze’nin Köseler ve Çerkeşli köyü sakinleriyle bir araya geldi.

 


 

İftardan sonra iki köy sakinleriyle buluşan Fikri Işık, vatandaşlarla sohbet ederek sorun ve sıkıntılarını dinledi. Seçimden sonra Gebze’de ilk köy ziyaretini yapan Fikri Işık’ı seçildikten sonra da karşılarında görmenin mutluğunu yaşayan Köseler ve Çerkeşlililer, OSB’nin genişleme alanı ile ilgili şikâyetlerini aktardıkları Milletvekili Fikri Işık’tan bu konuda destek istediler. Konuyla ilgili araştırma yapacağını ve sorunun çözümü konusunda gerekenin yapılacağını ifade eden Işık’a vatandaşlar diğer sorun ve sıkıntılarını da aktardı.    

 


 

Köy halkı ziyaretten dolayı teşekkür ettiği Fikri Işık’ı sık sık aralarında görmek istediklerini söylediler. Köseler ve Çerkeşli sakinleriyle birlikte olmaktan kendisinin de mutlu olduğunu ifade eden Fikri Işık’ta, parlamento çalışmalarından fırsat buldukça köyleri gezip sorunları dinleyip çözüm yolu aramaya devam edeceğini sözlerine ekledi.

 

Işık’a köy gezisinde AK Parti İl Başkan Yardımcısı Ekrem Özenir, Hereke Belediye Başkanı Esener Maçil, İl Genel Meclis Üyeleri Yücel Nazlı ile Tacettin Tekmen, Gebze Belediyesi Meclis Üyesi Faruk Kılıç,İl Yönetim Kurulu Üyeleri Orhan Şık ve Yunus Kahraman’da eşlik etti.

 


 

02.10.2007