FİKRİ IŞIK YILIN SİYASETÇİSİ SEÇİLDİ

Eylül 2, 2010  

Değişen Kocali Haber Portalı ve Dergisinin 1. yaş münasebetiyle gerçekleştirilen gecede “Kocaeli Oskarları” sahiplerini buldu.


 


Geçtiğimiz Cuma akşamı yaklaşık bin kişinin katılımıyla gerçekleştirilen gecede 11 dalda verilen ödüllerle Kocaeli’nin en iyileri belirlendi. www.degisenkocaeli.com haber portalında 2 haftadır devam eden ankete göre belirlenen sonuçlara göre Yılın Sivil Toplum Kuruluşu, Yılın Sanatçısı, Yılın Spor Adamı, Yılın Sağlık Kurumu, Yılın Edebiyat Sanatçısı, Yılın Turizm Kurumu, Yılın Çevreci Kurumu, Yılın Eğitim Kurumu, Yılın İş Adamı, Yılın Siyasetçisi, Yılın Belediye Başkanı dallarında ödüller verildi..


 


 


Işık ve Karaosmanoğlu’nun görüşleri


 


Yılın siyasetçisi ödülünü alan Ak Parti Milletvekili Fikri Işık ise “Kocaeli’deki güncel gelişmeleri Ankara’dan dakika dakika Değişen Kocaeli’den takip ediyorum. Bu oluşumun kuruluşunu Google arama motorunun kuruluşuna benzetiyorum. Sonuçta onlarda bir hayalle yola çıkmışlardı. Bu kadar kısa zamanda bu gelişmeyi göstermek büyük başarı” diye konuştu..


 


Yılın Belediye Başkanı seçilen İbrahim Karaosmanoğlu’da konuşmasında Kocaeli’nin hızla değiştiğini bunu da Değişen Kocaeli’nin çok iyi yansıttığı söyledi. Gençlerin girişimciliğinin önemi üzerinde de duran KBB Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu “Değişen Kocaeli ekibini kısa sürede gösterdiği bu başarıdan dolayı kutluyorum. Hedefinizi hep yüksek tutun ve ona göre çalışın. Bilgiyi verimli ve faydalı kullanın” dedi.


 


 

Program ödül alanlarla, Değişen Kocaeli ekibinin sahnede 1. Yaş Günü pastasını kesmesi ve fotoğraf çekimiyle sona erdi..


 


11 Dalda Ödül Kazananlar


 


1-      Yılın Sivil Toplum Kuruluşu?


Ay Işığı Derneği


 


2-    &nb=”Times New Roman”>9-      Yılın İş Adamı?


 Hasan Ekşi


 


10-  Yılın Siyasetçisi?


 Fikri Işık (Ak Parti Kocaeli Milletvekili)


 


11-  Yılın Belediye Başkanı?


        İbrahim Karaosmanoğlu (KBB Başkanı)