Fikri Işık,Gebze Gümüşhane Dölek Köylüleri ve Kars Selim İlçesi Benliahmet Köyü Derneklerini ziyaret etti

Eylül 2, 2010  

AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, meclis tatilini fırsat bilerek geldiği Kocaeli’de Kandıra,Gölcük,Derince ve Merkez ilçede bazı programlar,incelemeler ve ziyaretler gerçekleştirmişti.

 

Fikri Işık Kocaeli Turuna devam ediyor

 

Gebze’de Kaymakam M.Emin Avcı,Gebze Belediye Başkanı İbrahim Pehlivan ve Muhtarlar Derneği olmak üzere ilçe protokolüne ziyaretler düzenlemişti.

Bu ziyaretlerin ardından ise Gebze İlçesinde çeşitli yerlerde incelemeler yapan Işık,bazı hemşeri derneklerine ziyarete gitti.

İlk olarak Gebze Gümüşhane Dölek Köylüleri Derneği’ne ziyarette bulunuldu.Dernek Başkanı İsmail Saraç ve dernek üyeleri ile bir araya gelen Işık,”Seçimden önce olduğu gibi seçimden sonrada sizin yanınızda olacağız.Fırsat buldukça geleceğiz ve size hesap vereceğiz”dedi.

 

 


 

Ziyarete AK Parti İl Başkan Yardımcısı Ekrem Özenir,Gebze İlçe Başkanı M.Ali Okur ve çok sayıda partili ile dernek yöneticileri ve mahalle sakinleri katıldı.

 


Işık,İkinci ziyaretini ise yine Gebze’de bulunan Kars Selim İlçesi Benliahmet Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği’ne yaptı.Dernek Başkanı Yavuz Velioğlu yaptığı konuşmada “Bizi seçimden sonrada yalnız bırakmayan Kocaeli Milletvekilimiz Fikri Işık’a yapmış olduğu ziyaretten ötürü  dernek yönetimim adına teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum”dedi.

 

Işık:Milletin takdiri ile hizmete devam edeceğiz

 

Dernek ziyareti sırasında Kocaeli Milletvekili Fikri Işık yaptığı konuşmada ise “yapılan 22 temmuz seçimleri milletin arzusu ile sonuçlandı.Biz ise verilen bu görev ile hizmete devam edeceğiz.Bugüne kadar aranızda olduk,seçimlerden sonrada her zaman aranızda olmaya devam edeceğiz”dedi.

 

 

 

29.09.2007