Fikri Işık’tan bilardo dersi

Eylül 2, 2010  

Ak Parti 3. sıra adayı Fikri Işık, Derince’de Erzurumlular Derneği’nde AK Parti 9. sıra milletvekili adayı İsmail Hakkı Şahin ve Derince İlçe Başkanı Mehmet Eryürek’le bilardo maçı yaptı.

 


Yaklaşık 30 dakika süren maçta Fikri Işık tüm hünerlerini göstererek, adeta İsmail Hakkı Şahin ve Mehmet Eryürek’e bilardo dersi verdi.


Erzurumlular Derneği’ne üyelerle sohbet için giden Işık, toplantı öncesinde Eryürek’in iddialı söylemleri üzerine, Şahin ve Eryürek’le bilordo maçına tutuştu. Matematiksel zekasını bilardoda kullanan Işık maçı farklı skorla kazanarak Eryürek ve Şahin’i şaşırttı.

 


Böyle bir mağlubiyeti kesinlikle beklemediğini ifade eden Mehmet Eryürek “Başkanımız siyasette olduğu gibi bilardoda da başarılı. Şunu anladım ki bu oyunda başkanımızın rakibi biz değil, Semih Saygıner’dir” diyerek espri yaptı.

 


Son derece sempatik bir havada geçen maçı dernek üyeleri de pür dikkat izledi. Erzurumluların Fikri Işık’ın aldığı her sayıdan sonra alkışla tempo tempo tutması dikkatleri çekti.


Maç sonrası rakiplerini kutlayan Işık “Arkadaşlarım çok iyi maç çıkardı. Fazla üzülmelerine gerek yok. Yenile yenile yenmesini öğrenecekler” diyerek gülüşmelere neden oldu.