Gebze Teşkilatı Ankara’da

Eylül 2, 2010  

AK Parti Gebze İlçe Gençlik Kolları ve Kadın Kolları’ndan oluşan heyet Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. Gençlik Kolları Başkanı Zafer Kılıç ve yönetimi ile Kadın Kolları Başkanı Serpil Gürsoy ve yönetimi partinin grup toplantısına katıldılar.


 


 

 

Gebze İlçe Başkanı M. Ali Okur’unda katıldığı Ak Parti’li Gebze heyetini Ankara’da Kocaeli Milletvekilleri Fikri Işık, Eyüp Ayar, Sibel Gönül ve Muzaffer Baştopçu karşıladı. Partililer sabah saatlerinde Ankara’da birlikte kahvaltı yaptıktan sonra TBMM ye geçerek Ak Parti Grup toplantısına katıldılar.

 

Grup toplantısında Başbakan Tayip Erdoğan’a desteklerini salondan ileten Gebzeli heyet, daha sonra, milletvekilleri ile birlikte meclis içerisinde çeşitli yerleri gezerek, Adalet Bakanı M. Ali Şahin, Tarım ve Köy işleri Bakanı Mehdi Eker, Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Dengir Mir Mehmet Fırat ile görüşme fırsatı buldular.

 

 


 

 

TBMM bahçesinde Kocaeli Milletvekilli Fikri Işık ile birçok konuda görüş alışverişinde bulunan İlçe Gençlik Kolları Fikri Işık’a Açık Öğretim sınavlarının Gebze’de yapılması için talepte bulunarak, Işık’a hazırladıkları dosyayı sundular. Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, gereken çalışmaları yapacağını, Eskişehir Açık Öğretim Fakültesi Dekanlığı ile en kısa sürede irtibata geçip sınavların Gebze’ye alınması için çalışacaklarını söyledi.