Gebze’de Açılış

Eylül 2, 2010  

İGS, Mavi Jeans ve Damat Tween markalarının sezon ve seri sonu ürünlerinin satılacağı 700 metrekarelik alana sahip mağazada yetişkinlere özel klasik ve spor giyim ürünleri satışa sunuluyor.

Cavit Akdere’nin müdürlüğünü yaptığı mağazanın açılışını AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık ile beraber AK Parti Gebze İlçe Başkanı Mehmet Ali Okur, Şekerpınar Belediye Başkan yardımcısı Nurettin Öztürk, Gebze Belediye Başkan yardımcısı Metin Gökçe ve protokol üyeleri birlikte yaptı.

Açılış sırasında kısa bir konuşma yapan   AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık işletmenin başta Şekerpınar olmak üzere Gebze’ye önemli bir tanıtım katkısı sağlayacağına inandığını belirterek Damat Tween ADS mağazası sahiplerine teşekkür etti.

Mağaza Müdürü Cavit Akdere ise açılış dolayısıyla sezon ürünlerinde yüzde 10, seri sonu ürünlerde de yüzde 20’lik indirim uyguladıklarını söyledi. Yüzlerce ürün çeşiti ile Şekerpınar ve bölge halkına hizmet verdiklerini belirten Akdere gördükleri yoğun ilgiden dolayı son derece mutlu olduklarını belirtti.