GEBZE’NİN YENİ TEŞKİLATI BAKAN IŞIK’I ZİYARET ETTİ.

Ocak 13, 2015  

Başlıksız-1

Işık: “Partimizde teşkilatlar çok önemlidir, okul gibidir”
Bakan Işık, Kocaeli’nden gelen konuklarını ağırladı.
Kocaeli Milletvekilleri İlyas Şeker, Mehmet Ali Okur ile Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ve AK Parti Gebze teşkilatı Ankara’da Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’ı ziyaret etti.

AK Parti Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba ve beraberindekilerle öğle yemeği yiyen Işık, çiçeği burnunda yeni yöneticilere seslendi.
Yeni seçilen parti yöneticilerine “hayırlı olsun” dileklerini ileten Işık, AK Parti’de teşkilatların önemine değindi.
Herkesin kendisine, ailesine ve ülkesine karşı sorumluluğu olduğunu hatırlatan Işık, bu sorumlulukları yerine getirme yollarından birisinin de siyaset olduğunu belirtti.
Işık, siyasette her kişinin ayrı bir görevi ve önemi olduğuna dikkat çekerek, Kocaeli’de, özellikle de Gebze’de teşkilat kültürünün başarıyla hayata geçirildiğini söyledi.

“Seçimlere bir ay kala hazırlanılmaz”

Partililere nasihat eden Işık, yaklaşan genel seçimler öncesi bazı uyarılarda da bulundu.
Işık, “sizler seçimlere nasıl hazırlanacağınızı iyi bilirsiniz, partimiz her daim seçim varmış gibi çalışır. Seçimlere bir ay kala çalışılmaz, bugün yapacağınız çalışmalar, son günlerde yapılan çalışmalardan son derece önemli ve etkilidir, dikkat edin seçimlere 15-20 gün kala hazırlanan partiler başarılı olamıyorlar” dedi.

“Ak Parti halkın kendisidir”

”Bizim teşkilatımız, halkın ta kendisidir. Yalılardan, toplumdan uzak yerlerden gelmez” diyen Bakan Işık, Ak partiyi iktidar yapan en önemli unsurların çalışkanlık ve dürüstlük olduğunu ifade etti.

Işık, şöyle devam etti:

“Kim yanlış yararsa bu dünyada hesabını verir ama ahirete kalan hesap çok şiddetli olur. Farklı niyetlerle partimizde bulunanlar ya da parti gücünü istismar etmek isteyenler olabilir ama bilsinler ki yanlış yapan bedelini öder, herkesin yaydığı iftirayı yaymayacağız, ne iftira eden ne de yanlışa, yolsuzluğa göz yuman olacağız”