Gençler sordu, Işık cevapladı.

Mayıs 14, 2011  

 

AK parti İl gençlik kolları ve ilçe gençlik kollarının organize ettiği Kartepe, Gebze ve İzmit’te üniversiteli gençlerle bir araya gelen milletvekili Fikri Işık, sohbet programında ülke gündeminden yerel gündeme ilişkin tüm soruları yanıtladı. Işık’a ziyaretleri boyunca İl Gençlik Kolları Başkanı Ercan Azak ve yönetim kurulu üyeleri eşlik ederken, belediye başkanları, ilçe başkan ve yöneticileri yalnız bırakmadılar.

BOŞ VAADLERE İTİBAR ETMEYİN

Gebze programında, aralarında HAS Parti, Saadet Partisi ve CHP’li gençlerin bulunduğu genç topluluğunun sorularını yanıtlayan AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, yaklaşan seçim öncesi gündeme ilişkin soruları yanıtladı. Bir öğrencinin, diğer siyasi parti liderlerinin vaatleri hakkındaki sorusunu cevaplayan Işık; “ Kim ülkemizi krize sokacak reçeteyle karşınıza gelirse, onlara asla itibar etmeyin ” dedi.

IŞIK’TAN GECE MESAİSİ

İzmit ilçe yönetim kurulu üyeleri ve belediye başkanı Nevzat Doğan’ın da katıldığı programda Yahya Kaptan mahallesinde ev ziyaretinde, üniversite öğrencileriyle bir araya gelen Fikri Işık, gece geç saatlere kadar öğrencilerin sorularını yanıtladı. Yaklaşık 100 öğrencinin katıldığı programda soruları cevaplayan milletvekili Işık, gençlere nasihatlerde bulunarak; AK Parti iktidarı ile, ülkenin geldiği bugünkü durumları hakkında rakamlarla bilgi verdi.