GENÇLİK VE SPOR BAKANI İLE PROJELER GÖRÜŞÜLDÜ

Temmuz 4, 2012  

Ak Parti Kocaeli Milletvekilleri Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç ve TOKİ Başkanı Ahmet Haluk Karabel’i ayrı ayrı ziyaret ederek Kocaeli’ne yapılacak olan stadyum ve diğer yatırımlar hakkında görüşme yaptılar.
Stadyum Projesi Hazırlanıyor.
Ak Parti Kocaeli Milletvekilleri Fikri Işık, Sibel Gönül, Zeki Aygün, İlyas Şeker ve Mehmet Ali Okur Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç’ı ziyaret ederek Kocaeli ile ilgili devam eden yatırımlar ve yeni projeler hakkında görüşme yaptılar. Milletvekilleri yapımı tamamlanmak üzere olan Yahya Kaptan Spor Salonu, ihale süreçleri devam eden Çayırova ve Dilovası spor salonlarının son durumlarını Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç ile birlikte değerlendirdikten sonra özellikle İlimize yapılması kararı verilen yeni stadyum ile ilgili detayları görüştüler. TOKİ tarafından proje çalışmaları sürdürülen stadyum inşaatının biran önce ihale edilebilmesi için Bakan’dan destek istediler.
TOKİ Başkanı İle Spor, Eğitim ve Sağlık Yatırımları Değerlendirildi
Ak Parti Kocaeli Milletvekilleri gençlik ve spor bakanından sonra TOKİ Başkanı Ahmet Haluk Karabel’i ziyaret ederek başta stadyum projesi olmak üzere İlimizde yapımı devam eden Gebze Fatih, Kandıra Devlet hastaneleri ve projesi bitirilip ihale hazırlıkları süren Kocaeli Devlet Hastanesi ek binasının son durumu değerlendirdiler. Ayrıca Gebze-Kirazpınar ve İzmit-Arızlı’da yapımı süren Toplu konut projeleri ile eğitim yatırımları görüşmede birlikte değerlendirildi. Milletvekilleri devam eden projelerin bir an önce bitmesi ve diğer projelerin de hızlı bir şekilde yapılmasının devamlı takipçisi olacaklarını ifade ettiler.