GENÇLİK VE SPOR BAKANI SUAT KILIÇ’I ZİYARET

Eylül 20, 2013  

TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı Fikri Işık ve TBMM Kadın-Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı A. Sibel Gönül;  Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç ile Kocaeli’ne yapılacak yeni yatırımları görüştüler. İzmit merkeze yeni bir yüzme havuz yapılması konusunda çalışma yapılmasını istediler.

Gençlik ve Spor Bakanı ziyareti

Yatırımlar ve Yeni Projeler Değerlendirildi

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç’ı makamında ziyaret eden Milletvekilleri Işık ve Gönül öncelikle mevcut yatırımlar hakkında genel değerlendirmede bulundular. Bakanla yapılan görüşmede geçtiğimiz hafta yer teslimi de yapılan yeni stadyum projesi, ihale hazırlıkları süren Gebze, Gölcük ve Darıca Gençlik merkezileri, Dilovası spor sonu ve mevcut programdaki diğer yatırımlar tek tek değerlendirildi.

İzmit Merkeze Yeni Yüzme Havuzu

Ayrıca 2014 yılı için yeni yatırım planları da karşılıklı ele alındı. Özellikle İzmit merkeze yeni, tam teşekküllü bir yüzme havuzu yapımının programa alınmasını talep ettiler. Bu konuda bir çalışma yapılacağı konusunda mutabık kaldılar. Gebze bölgesine de yeni spor yatırımları planlanması konularını görüşen milletvekilleri projeleri adım adım takip edeceklerini ifade ettiler.

Spor bakan yardımcısı metin yılmaz

Bakan Yardımcısına Hayırlı Olsun

Işık ve gönül son olarak Gençlik ve Spor Bakan Yardımcılığına yeni atanan eski Bolu Milletvekili Metin Yılmaz’ı ziyaret ederek görevinde başarı dilediler.