Gölcük İlçe Başkanı’na Hayırlı Olsun Ziyareti‏

Mart 29, 2011  

IŞIK’TAN GÖLCÜK ZİYARETİ

AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Kocaeli Milletvekili Fikri Işık Gölcük İlçe Başkanı Abdülkadir Doğrul ve ilçe yönetim kurulu ile bir araya geldi.

İlçe Başkanlığında yoğun bir kalabalıkla karşılanan Işık, Gölcük İlçe teşkilatı ve AK Parti için yeni ilçe başkanının hayırlar getirmesi temennisinde bulundu. Işık konuşmasında;

Yeni İlçe Başkanına Tebrik

Partimizin kuruluşundan buyana görev alan Abduülkadir Beyin bu süreci en iyi şekilde devam ettireceğini biliyoruz. Gölcük ilçesi kuruluşundan buyana her zaman aktif ve görevini yerine getirme alışkanlığı olan bir ilçemizdir. Mevlüt Demir den sonra bu görevi devam ettirmek tabi biraz daha özverili çalışma gerektirecektir. Bu özveri ve istek yani başkanımızda ve siz yönetiminde zaten mevcut durumda, daha çok çalışarak partimizi daha iyi yerlerde görmeyi hedefliyoruz diyen Milletvekili Fikri Işık ziyaretinin devamını katılımcılarla suru, cevap ve sohbet ortamında sürdürdü.

Gölcük’te Eğitim Yatırımlarımız Devam Ediyor

Özellikle Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcılığı nedeniyle teşkilatlanma ile ilgili bilgiler veren Işık, ayrıca Milli Eğitim Komisyonunda olması sebebiyle İlçedeki okulların durumları hakkında bilgi verdi. Önümüzdeki süreçte Gölcük İlçesinde tüm okullarda tek zamanlı eğitime geçileceği ve sınıflarda en fazla 30 öğrencinin eğitim alacağı müjdesini verdi.

Son olarak ise genel seçimlerde halkımızın teveccühü yine AK Parti yönünde olması neticesinde Türkiye daha çok güçlenen ve büyümesi önlenemez olan bir ülke olacaktır diyen Fikri Işık, İlçe Başkanı ve yönetimine başarılar diledi.

İlçe Başkanı Abdülkadir Doğrul da nezaket ziyareti için ilçeye gelen milletvekili Fikri Işık’a teşekkürlerini dile getirerek, Gölcük İlçesini her daim yakından takip etmesi, sorunlarına karşı çözüm üretmesi ve Kocaeli’ni mecliste en iyi şekilde temsil ettiği için teşkilat adına şükranlarını ifade etti.