GÖLCÜK İLÇE TEŞKILATI İLE BAYRAMLAŞMA

Ekim 30, 2012  

Ak Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık’ın katıldığı bayramlaşmada, bina dar gelince partililer bayramlaşma törenine bina önünde kaldırımda gerçekleştirdi. Bayramlaşmaya Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Belediye ve İl Genel Meclis Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları Başkan ve yönetimleri, Mahalle Başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, Köy temsilcileri ile partili vatandaşlar katıldılar.

YÜCEL’DEN TEŞEKKÜR

Ak Parti Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel ve yönetiminin evsahipliğindeki bayramlaşma töreninde Fikri Işık, partililer tarafından kapı girişinde karşılandı. Ak Parti Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel, “Sayın Vekilimizi Gölcük’te ağırlamaktan mutluyuz. Bu yıl Kurban Bayramında bizleri yalnız bırakmayarak teşkilatımıza gelmesi, bizlerde ayrı bir sevinç oluşturdu. AK Parti büyük bir aile olduğunu, her alanda her platformda göstermeye devam ediyor. Kurban Bayramınız kutlu olsun” dedi.

ELLİBEŞ: “2013’DE DE DURMAYACAĞIZ”

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş de konuşmasında şunları söyledi:“- Bayramlar coşkudur, sevinçtir, paylaşmaktır. Kurban Bayramına işte bu idrak, bu inanç, bu güven ve heyecanla giriyoruz. 2012 yılında olduğu gibi 2013 yılında da durmayacağız, dinlenmeyeceğiz El ele, omuz omuza, gönül birliği içinde ülkemizi ileriye, daima ileriye taşımaya devam edeceğiz. Bu duygularla tüm vatandaşlarımızın Kurban Bayramını canı gönülden kutluyor, sevgi ve selamlarımı sunuyorum”

IŞIK BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI VERDİ

Ak Parti Milletvekili Fikri Işık da, Gölcük teşkilatına bayramlaşmaya gelenlere hitaben yaptığı konuşmada, “Bayramlar Türk Milleti için sevinçlerin, hüzünlerin paylaşıldığı, maneviyatın arttığı, birlik ve beraberliğin tüm Dünya insanlarına barış mesajının verdiği değerlerdir. Bayramlar küskünlerin, kırgınların barıştığı, tüm insanların kaynaştığı, insanlara coşku yaşatan manevi değerlerimizdir. Bayramlarımızı en güzel şekilde kutlamalı, ihtiyaç sahibi aileler, yardıma muhtaçlar ziyaret edilerek onları yalnız bırakmamalıyız” dedi.