GÖLCÜK ZİYARETİ

Temmuz 9, 2012  

 

Ak Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Kocaeli Milletvekili Fikri Işık TBMM’nin yaz tatiline girmesi ile birlikte Kocaeli’ne gelerek ziyaret ve temaslarına başladı. Işık geçtiğimiz gün gittiği Gölcük’te çeşitli programlara katıldı. Işık’a Gölcük programında Ak Parti il yönetim kurulu üyesi Musa Şenol, Ak Parti İlçe Başkanı Sedat Yücel, Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Ak parti ilçe yönetim kurulu üyeleri ve meclis üyeleri eşlik ettiler.

Işık ”Yeni İlçe Binamız Hayırlı Olsun”

Gölcük programına Ak Parti ilçe başkanlığını ziyaret ederek başlayan Işık yeni binaya taşına teşkilata hayırlı olsun dileklerini iletti. Işık” Gölcük teşkilatımız kurulduğu günden beri çok başarılı, disiplinli, üretken bir yapıda. Yeni yerinde de bu başarıları daha da arttıracağına inanıyorum. Yeni yerimiz hayırlı olsun” dedi. Ak Parti Gölcük İlçe başkanı Sedat Yücel’de “Milletvekilimize ziyaretinden dolayı teşekkür ediyoruz. Kendisi her zaman bize her konuda destek oluyor; adeta Gölcüklü gibi çalışıyor” dedi.

Değirmendere’de Dernek ve Esnaf Ziyaretleri

Işık Gölcük programı çerçevesinde Değirmendere’ye giderek çeşitli ziyaretlerde bulundu. İlk olarak Değirmendere Su Altı Topluluğu DESSAT’a giden Işık burada dernek üyeleri ile bir araya geldi. Işık’a DESSAT Eğitmeni Murat Kulakaç ve engelli sporcular ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken Milletvekili Işık da” Yüzebilmek çok güzel bir duygu, sizler gibi profesyonel olabilmek ise bambaşka bir duygu. Hepinizi cesaretinizden ve yeteneğinizden dolayı tebrik ediyorum “dedi. Işık daha sonra Değirmendere’de esnafları ziyaret ederek bol kazançlar diledi.

Giresunlular Derneği’nde Yatırımları Anlattı.

Işık programına Gölcük Giresunlular Derneğini ziyaret ederek devam etti.. Dernek üyelerinin güncel ve yerel konular hakkında sorularını cevaplayan Işık “ Gölcük’e eğitim, sağlık, adalet ulaştırma gibi pek çok konuda Hükümetimizin ve Belediyelerimizin yatırımları var. Fen Lisesi, Adliye Sarayı, Devlet Hastanesi ek binası, KYK öğrenci yurdu, okul yatırımları, Hisardere’nin ıslahı, köprülü kavşaklar gibi tüm konuları adım adım takip ediyoruz. “ dedi.

Işık ”Köylerimiz Artık Şehir Gibi”

Milletvekili Fikri Işık Gölcük programı kapsamında son olarak Hasaneyn Köyü’nü ziyaret etti. Köy halkı tarafından sıcak bir şekilde karşılanan Işık vatandaşların görüş ve önerilerini dinledi. Hasaneyn köyü ve diğer tüm köylere son 5-6 yılda Büyükşehir belediyesinin yaptığı yatırımlarla köylerin adeta şehirler gibi olduğunu söyledi.