Gölkay’da sona doğru

Eylül 2, 2010  

İzmit Belediyesi’nin en önemli projeleri arasında yer alan Gölkay’da sona gelindi. Kocaeli Milletvekili Fikri Işık İzmit Belediye başkanı Nevzat Doğan ile beraber Çayırköy göletinde devam eden su kayağı çalışmalarını yerinde inceledi

Işık”Gölkay İzmit’in Tanıtımına Önemli Katkı sunacak”

Işık burada yaptığı açıklamada İzmit’in denizi, doğası ile harika bir kent olduğunu belirterek, “Tabiat harikası olan bu bölgenin bir yaşam merkezi haline gelmesi çok güzel bir olay. İzmit’in dünyaya tanıtımına önemli katkısı olacak böyle bir projeyi hayata geçirdiği için Başkan Doğan’a teşekkür ederim” dedi.

Doğan ” Gölkay’da 15-20 gün içinde deneme kayağı yapılacak”

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, ise “Gölkay’da 15-20 gün içinde deneme kayağı yapılacak” dedi. Bölgedeki çalışmaların hızla devam ettiğini söyleyen başkan Doğan, “Burasını sadece su kayağı yapılan yer olarak görmemek lazım. Gölkay’ın bulunduğu bölge çok iyi bir mesire yeri haline de geliyor. Seka Park’tan sonra insanların en çok tercih edeceği yerlerin başında olacak olan bölge sadece İzmitlilere değil çevre ilerden geleceklere de hitap edecek.” şeklinde konuştu.