GYTE Rektörüne ziyaret

Ocak 4, 2011  

AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Kocaeli Milletvekili Fikri Işık İl Başkan Yardımcısı Şevki Demirci, Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş ve Çayırova İlçe Başkanı Nazmi Özmen ve yönetim kurulu üyeleri, , il genel ve belediye meclis üyeleri ile sabah kahvaltısında bir araya geldi.

Çayırova’da İmcelemeler

Çayırova ilçesinin yatırımlarının masaya yatırıldığı kahvaltıda Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş yapılan çalışmalar hakkında Kocaeli Milletvekili Fikri Işık’ı bilgilendirdi. Altyapı ve üstyapı çalışmalarının devam ettiğini vurgulayan Akbaş, ilçeye yapılması planlanan kavşaklar hakkındaki bilgileri Işık ile paylaştı. İkiler Restaurantta düzenlenen kahvaltının ardından birkaç noktada inceleme yapan heyet üstyapı çalışmalarının devam ettiği Rahmi Dibek Caddesi’ndeki çalışmaları yerinde görme imkânı buldu.

GYTE Rektörüne Ziyaret

Çayırova’daki incelemelerin ardından Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsüne bir ziyaret gerçekleştiren heyet GYTE Rektörü Prof. Dr. Orhan Şahin ile bir araya geldiler. Kocaeli Milletvekili milli eğitim komisyonu üyesi Fikri Işık; Rektör Orhan Şahin’e yeni görevinde başarılar diledi. Eğitim ve bilimin ele alındığı ziyarette Türkiye’nin eğitim hakkında yapmış olduğu yenilikler konuşuldu. Ar-genin geliştirilmesi adına büyük çalışmaların yapıldığını anlatan Işık, Türkiye’nin eğitimle yeni değerler kazandığını ifade etti.