HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Şubat 17, 2013  

TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı Kocaeli Milletvekili Fikri Işık’a yeni görevi nedeniyle hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

İlk Kutlama Milletvekillerinden

Ak Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık geçtiğimiz günlerde TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanlığına seçilmişti. Başkanlığa seçildikten sonra TBMM ana binadaki yeni yerine taşınan Işık’a ilimizden ve Ankara’da çok sayıda insan ziyarette bulunuyor.  Bu kapsamda Komisyon Başkanlığına seçilen Işık ilk olarak Ak Parti Kocaeli Milletvekilleri ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler.

Kocaeli’den Çok Sayıda Ziyaret

Derince Belediye Başkanı Aziz Alemdar, İl Yönetim Kurulu Üyesi Halil Yılmaz, Derince Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Balcı ve Meclis Üyesi Celal Ayvaz da Işık’ı yeni makamında ziyaret ederek yeni görevinden dolayı kutladılar. Ayrıca İSU Genel Müdürü İlhan Bayram ve Hukuk Müşaviri Necmi Özen, Damızlık Birliği Başkanı Cemil Gülfem ve Muhtarlar, Gebze İlçe Başkan Yardımcısı Mithat Aydın,  İl Başkan Yardımcısı ve SKM başkanı Halit Çokan da Işık’ı ziyaret etti.