IŞIK’TAN DİLOVASI’NDA DERNEK ZİYARETLERİ

Ağustos 4, 2011  

Milletvekili Işık yaptığı kısa tatilin ardından Kocaeli’de programlarına başladı. Ramazan ayı boyunca her gün bir ilçeyi ziyaret edecek olan Işık ilk programını Dilovası ilçesinde gerçekleştirdi.

Işık ”Hastanenin Temelini Yakında Atacağız”

Ak Parti il yönetim kurulu üyesi Ali İhsan Adıgüzel, Dilovası ilçe başkanı İlhan Yıldırım, Dilovası belediye başkanı Cemil Yaman ve parti yöneticilerinin katıldığı programda Işık ilk olarak Sakaryalılar Derneğiniz ziyaret etti. Dernek üyeleri ile çay içip sohbet eden Işık vatandaşların görüş önerilerini dinledi. Dilovası Hastanesi ilgili sorulan sorular üzerine Işık hastane ihalesinin yapıldığını yakın zamanda temel atma işleminin gerçekleşeceğini söyledi. Işık ayrıca Dilovası’na bir kapalı spor salonu kazandırmak için çalışmaları son aşamaya getirdiklerini söyledi.

Işık”Yeni Anayasa İçin Herkes Sorumlu Davranmalı”

Işık, Sakaryalılar derneğini ziyaretinin ardından seçinden önce de ziyaret ettiği Bingöllüler derneği üyeleri ile bir araya geldi. Işık burada yaptığı konuşmada yeni anayasa çalışmalarının 1 Ekim itibariyle başlayacağını söyledi. TBMM’de temsil oranının %96 olduğu bu dönemde egemenlik kayıtsız şartsız milletindir ilkesini tamamıyla hayata geçirecek yeni bir anayasa yapmak için tüm partilerin sorumlu davranması gerektiğini söyledi. Bu süreçte herkesin siyasi menfaatleri değil ülke menfaatlerini öne alan bir tutum sergilemesi gerektiğini söyledi.

Esnaf ve Taziye Ziyaretleri

Kocaeli Milletvekili Fikri Işık Dilovası programı çerçevesinde esnaf ziyaretleri ve taziye ziyaretlerinde de bulundu. Işık programını tamamladıktan sonra gece geç saatlerde Dilovası’ndan ayrıldı.