Işık’tan İzmit’te Yoğun Mesai

Mayıs 19, 2011  

Milletvekili Işık, İzmit programında mahalle ziyaretleri ve hasta ziyaretlerinde bulundu. Işık ayrıca, Yuvam Akarca Toplu Yönetimini ziyaret ederek mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Daha sonra Büyükşehir belediyesinin bu yıl düzenlediği 3.Kitap Fuarı ziyareti sırasında Has Parti milletvekili adayı ve İl başkanı ile sohbet etti.


AK Parti İl Başkan yardımcısı Erdoğan Çakır, İzmit İlçe başkanı Ali Korkmaz, Kadın kolları yöneticileri ve teşkilat mensuplarının da hazır bulunduğu programda Fikri Işık’ın ilk durağı Tavşantepe mahallesi oldu.

TAVŞANTEPE’ DE KAHVEHANE VE HASTA ZİYARETİ

Mahalle muhtarı Tekin Güner tarafından karşılanan Milletvekili Fikri Işık, kahvehane ziyaretinde bulunarak vatandaşlarla sohbet edip, soruları yanıtladı. Ardından hasta ziyaretinde bulunan Işık, hasta yakınlarına geçmiş olsun dedi.

HAS PARTİLİLERE BAŞARILAR DİLEDİ

Beraberindeki heyetle Kocaeli Büyükşehir belediyesi tarafından bu yıl 3.sü gerçekleşen Kitap Fuarını ziyaret eden Fikri Işık, ziyaret sonrası kapıda karşılaştığı Has Parti Milletvekili adayı Mehmet Batuk ve İl Başkanı Erol Pekcan’la sohbet etti. Birbirlerine başarılar dileyen milletvekili adayları, samimi ve dostluk mesajı verdiler.

YUVAM AKARCA’YA ZİYARET

12 ada başkanı ve 3 mahalle muhtarının hazır bulunduğu Yuvam Akarca Toplu Konut Üst yönetimini ziyaret eden AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, talepleri dinleyip soruları cevapladı. Üst yönetim başkanı Ünal Dikilitaş tarafından karşılanan Işık, havanın güzel olması nedeniyle toplantıyı dışarıda gerçekleştirdi. Büyükşehir Belediyesinin Yuvam Akarca bölgesini kapsayan yollarının ihalesinin yapıldığını söyleyen Fikri Işık; “Büyükşehir belediyemiz bölgenin tamamını kapsayan yolların yapılması için 1,7 trilyonluk ihalesini gerçekleştirmiştir ” dedi.

Mahalle muhtarlarını da dinleyen Işık, talepleri not etti. Cumhuriyet, Fevzi Çakmak ve Akarca mahalle muhtarlarının da katıldığı programda Fikri Işık, yaklaşan milletvekili genel seçimleri hakkında sorulan soruları yanıtladı.