Işık; “Biz Gökteki Yıldızları Vadetmiyoruz ”

Nisan 29, 2011  

AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayları Fikri Işık ve Serkan Seyhan, Dilovası’ndaki programlarının ardından, Tepecik köyünde seçim irtibat bürosunun açılışını gerçekleştirdiler.

Miting Havasında Gerçekleşti

AK Parti Kocaeli Milletvekili  Adayları Fikri Işık ve Serkan Seyhan ile birlikte AK Parti İl başkan yardımcısı Ali İhsan Adıgüzel, İsmail Demir, AK Parti Dilovası İlçe başkanı İlhan Yıldırım, Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman, İlçe SKM başkanı Osman Akbulut ve çok sayıda partilinin katıldığı açılış töreni adeta mini bir mitinge dönüştü.

KÖY GİRİŞİNDE KARŞILADILAR

Yüzlerce partili tarafından köy girişinde karşılanan AK Parti adayları Fikri Işık ve Serkan Seyhan, ilk olarak kahvehanedekilerin ve esnafların elini sıktı. Daha sonra partili kalabalık ile köy meydanında bulunan seçim irtibat bürosunun açılışında Fikri Işık, yaptığı konuşma ile kalabalığı adeta coşturdu.

Işık; “Biz Gökteki Yıldızları Vadetmiyoruz ”

Açılış konuşmasını yapan AK Parti Dilovası ilçe başkanı İlhan Yıldırım; katılan tüm davetlilere teşekkür etti. Belediye başkanı Cemil Yaman ise; AK belediyeciliğin farkını anlattı ve “ Başbakanımız olmasaydı; bu yatırımlar zor olurdu” dedi. AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Serkan Seyhan ise; 12 Haziran 2011 seçimlerinin ülkemizde istikrarın oylanacağı gün olacağının altını çizdi.

Son olarak mikrofona gelen AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Fikri Işık, Türkiye’de istikrarın sürmesi gerektiğini belirterek Cumhuriyetin 100. Yılına Dünyanın ilk 10 arasında girmeyi hedefleyen bir Türkiye için çalıştıklarını söyledi. Işık, yaptığı konuşmada CHP genel başkanını da eleştirerek ; “Bizler birileri gibi atıp tutmuyoruz. Verdiğimiz vaatler gerçekçidir. Zaten vatandaşımızda söz verilenlerin tek tek yapıldığını net bir şekilde görüyor. Ancak bazıları atıp tutuyor, biz onlar gibi gökteki yıldızları vadetmiyoruz.  Bunlar vaat vermeyi de aştı” dedi. Son olarak kalabalığa seslenen Fikri Işık; “ Şimdi soruyorum size; 12 Haziran’da bunlara en güzel cevabı verecek miyiz? ” sorusuna alanda bulunan halk; hep bir ağızdan EVET diye cevap verdi.

KURDELE KESTİLER

Konuşmaların ardından köy temsilcisi Naci Özlü ile birlikte seçim irtibat bürosunun açılış kurdelesini kesen AK Partili Kocaeli Milletvekili adayları, İlçe başkan ve yöneticileri, gençler ve partililerle birlikte Tepecik köyünün eksik ve sıkıntılarını konu alan bir toplantı gerçekleştirdi. Milletvekili Fikri Işık ve Belediye başkanı Cemil Yaman, partililerin sıkıntı ve taleplerini dinleyerek ilgileneceklerini ifade ettiler. Toplantı sonrası vatandaşlarla ve açılışa gelen bayanlarla sohbet eden Fikri Işık, özellikle yaşlılar ile yakından ilgilendi.