Işık “Paketle yeni iş kapıları açılacak”

Eylül 3, 2010  

12 Eylül de yapılacak olan referandum için “Evet” çalışmalarını sürdüren Fikri Işık, önceki gün Gölcük esnafını ziyaret etti. Gölcük Preveze Caddesi üzerindeki esnafı dolaşan Işık, cadde üzerinde bulunan tüm dükkânları ve tezgâhları ziyaret etti. Işık, Anayasa Paketi Değişikliği ile yeni iş kapılarının açılacağını kaydetti

ELLİBEŞ VE İLÇE BAŞKANI EŞLİK ETTİ

Preveze Caddesi üzerinde bulunan tüm dükkânları ve tezgâhları ziyaret eden AK Parti Milletvekili Fikri Işık, esnafa referandumla ilgili bilgi verdi ve paketi içeren kitapçıklardan hediye etti. Işık, ziyaret sırasında; iftar öncesi alış veriş yapan ailelerle de görüşüp, çocukları sevdi.Işık’a, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Ahmet Musa Şenol, İlçe Başkanı Mevlut Demir, Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ve partililer eşlik ettiler.

YATIRIMLAR HIZLANACAK

Işık ziyaretteki konuşmalarında Anayasa değişikliği ile “Kişisel verilerin Anayasal güvenceye alınıyor. Vergi borcu nedeniyle, yurtdışına çıkış yasağı ancak hakimler tarafından verilebilecek. Ekonomik faaliyet gösteren esnaf, tüccar, işveren ve sanayicilerin bağlı bulundukları sendikalar Ekonomik ve Sosyal Konsey’in doğal üyesi olacak. Önü kesilen yatırımlar büyük bir hızla başlayacak. Vatandaşlarımız için yepyeni iş kapıları açılacak” dedi.