Işık 3 günde 3 bin kişiye ulaştı

Eylül 2, 2010  

Kocaeli.3. sıra milletvekili adayı Fikri Işık dur durak demeden çalışmlarına devam ediyor. Fikri Işık son 3 günde Hereke’de 2 Körfez, Gebze, Gölcük ve Karamürsel’de 1’er olmak üzere toplam altı miting yaparak yaklaşık 3 bin kişiye seslendi.

 


Seçimlere saatlerin kaldığı bir ortamda çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Işık, kalabalık kahve toplantılarından sonra miting programlarına ağırlık vermeye başladı. Kararsız ve başka partilerden seçmenleri hedef kitle olarak belirleyen Fikri Işık ayrıca her sabah farklı düşüncelerden gençlerle kahvaltı etmeyi ihmal etmiyor.


Programlarda yanında gezenlerin bile kendisine zor ayak uydurduğu bir tempoda çalışan Işık’ın her gittiği yerde saat kaç olursa olsun gelen sorulara verdiği uzun uzun cevaplar ayrıca dikkat çekiyor. Çocuklarla da son derece içli dışlı olan ve fotoğraf çektiren Işık, onlara balon ve çikolata vererek gönüllerini aldı. Seçim çalışmaları boyunca yaşlı teyze ve amcaları da ihmal etmeyen Fikri Işık onlarla da yakından ilgilenerek hayır dualarını aldı.

 


 

Seçimin son düzlüğüne girildiği dönemde daha çok miting programlarına ağırlık veren Işık, bu sayede son üç günde yaklaşık 3 bin kişiye seslenerek, Ak Parti Hükümeti’nin icraatlarını anlattı. Vatandaşların cumhurbaşkanlığı seçimleri sırasında yapılanları unutmamasını isteyen Işık oylarını zayi etmemelerini ve istikrardan yana tavır almalarını istedi.

 


Işık’a bu mitingler sırasında; Hereke Belediye başkanı Esener Maçil, Hereke İlçe Başkanı Faruk Denli, Körfez İlçe Başkanı Engin Koyun, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük İlçe Başkanı Mevlüt Demir, Karamürsel İlçe Başkanı Zekai İren ve birçok partili eşlik etti.


Gece geç saatlere kadar süren programların ardından Işık ve ekibi günün yorgunluğunu çorba içerek atarken, günün değerlendirmesini yaparak bir gün sonrasının programıyla ilgili fikir alış verişinde bulundular.