IŞIK BELDELERİ ZİYARET EDİYOR

Eylül 2, 2010  

Kocaeli Milletvekili Fikri Işık merkez ilçe başkanı Hüseyin Yusuf’la beraber beldeleri ziyaret ederek sorunları, çalışmaları yerinde görme fırsatı buldu.


 


Vatandaş Büyükşehir’den Çok Memnun


Belde ziyaretlerine Derbent’ten başlayan Işık burada altyapı,doğalgaz ve üstyapı çalışmalarından dolayı vatandaşların büyükşehir belediyesinden duyduğu memnuniyetini yerinde görme fırsatı buldu. Derbent’liler ayrıca Kartepe’ye ulaşım için yapılacak olan teleferikin Derbent’ten geçmesini istediler.

 

 


 


Işık Maşukiye’deki Tesisler İçin Büyükşehir İle Görüşeceğim


Derbent ziyareti sonrası Maşukiye beldesine geçen burada belediye başkanı Mustafa Er ile birlikte yarım kalan spor tesisi projesini incelediler. Belediye başkanı kendi imkanları ile tesisi tamamlayamadıklarını büyükşehir belediyesinin tesisi tamamlamasını istediklerini söyledi. Işık bu konuda Büyükşehir yetkililerinle görüşeceğini söyledi.


 


 


 

 

Maşukiye’den sonra Köseköy beldesine geçen Işık ve Yusuf burada Belde başkanı Ali Yılmaz ve teşkilat mensuplarıyla beraber semt pazarını gezdiler. Burada vatandaşların sorun ve isteklerini dinleyen Işık özellikle Pazar esnafının Uzunçiflikte kurulucak olan ulus pazarından şikayetlerini dinleyince bu konu hakkında Uzunçiflik Belediye Başkanı Yaşar Sönmez ile görüşeceğini söyledi.


 


 


 

 

Saraybahçe’de Yapılan Çalışmalar Daha İyi Anlatılmalı


Köseköy ziyareti ardında Saraybahçe’de İl genel meclisi başkanı Ali Ayaz ve Saraybahçe Belediye başkanı danışmanı İbrahim Elgin ile beraber mahalleleri gezen Işık yapılan çalışmaların   daha  iyi anlatılması gerektiğini söyledi.