IŞIK ”BİZ TEŞKİLATLARIMIZLA GÜÇLÜYÜZ”

Aralık 27, 2012  

Ak Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Kocaeli Milletvekili Fikri Işık sorumluluk üstlendiği yeni illeri ziyaret etmeye devam ediyor. Işık bu kapsamda Ak Parti Karabük ve Bartın teşkilatlarını ayrı ayrı ziyaret etti.

Hedefimiz Tüm Belediyeleri Kazanmak

Teşkilat Başkan Yardımcı Fikri Işık ilk olarak Karabük ilinde İl Koordinatörü Düzce Milletvekili Osman Çakır ile birlikte Ak Parti il yönetim kurulu, ilçe ve belediye başkanları, gençlik ve kadın kolları başkanları, İl genel meclisi başkanı, demokrasi ve disiplin kurulu üyeleri ile toplantı gerçekleştirdi. Teşkilat mensupları ile tanışma ve karşılıklı değerlendirme şeklinde gerçekleştirilen toplantıda Işık ilçelerin teşkilat çalışmalarındaki durumlarını da tek tek ilçe başkanları ile değerlendirdi. Işık burada yaptığı konuşmada “ Parti olarak teşkilatlarımızı çok önemseyen bir anlayışa sahibiz. Biz teşkilatlarımızla güçlüyüz.  Özellikle sandık bazında çalışmayı çok önemsiyoruz. Yerel seçimlerde hedefimiz Karabük’te tüm belediyeleri kazanmaktır” dedi.  Işık Ak Parti Karabük il Başkanlığı’nı da ziyaret ettikten sonra Bartın iline geçti.

Bizde Bir Seçim Bittiğinde Diğer Seçimin Çalışmaları Başlar

Bartın İl Başkanlığı’nda Ak Parti il yönetim kurulu, ilçe ve belediye başkanları, gençlik ve kadın kolları başkanları, İl genel meclisi başkanı, demokrasi ve disiplin kurulu üyeleri bir araya gelen Işık teşkilat mensupları ile yapılan çalışmalar hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Işık” Türkiye iktidarımız döneminde büyük bir değişim ve dönüşüm yaşıyor. Bu süreçte en büyük emeği teşkilatlarımız sarfediyor”  dedi.  Son bölümüne Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç’un da katıldığı toplantıda Işık teşkilatlara özellikle sandık bazlı çalışmaya çok önem verdiklerini söyleyerek “Bizde bir seçim bittiğinde diğer seçimin çalışmaları başlar” dedi.