Işık, Çayırova da “Evet” istedi

Eylül 4, 2010  

AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık önceki akşam Çayırova Uğur Mumcu caddesinde ki esnafları tek tek dolaşıp “EVET” broşürleri dağıttı. AK Parti İl başkan Yardımcısı Şevki Demirci, İlçe Başkanı Nazmi Özmen, Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş, teşkilat mensuplarının da hazır bulunduğu program da Fikri Işık esnaftan “Evet” oyu istedi.

“EVET” İÇİN ÇOK NEDEN VAR

Esnaf ziyaretinin ardından, iftarını Çayırova ilçe merkezinde bulunan erkek öğrenci yurdunda açan Işık,  daha sonra Menderes caddesinde bulunan kahvehanedeki kalabalık vatandaş topluluğu ile çay içip sohbet etti. Burada vatandaşlara neden “EVET” oyu istediklerini anlatan AK Parti Milletvekili Fikri Işık; “ Bizim EVET oyu istememiz için birçok neden, sebep ve gerekçemiz vardır, ancak diğerleri neden “HAYIR” dediklerini dahi bilmiyorlar ” dedi.

ÇAYIROVA’DA ÜSTYAPIYA BAŞLIYORUZ

Çayırova ‘da yerel çalışmalar hakkında sorulan sorular üzerine Işık; “ Birçok mahalle ve sokaklarımızda doğalgaz, kanalizasyon ve su hatlarıyla ilgili çalışmalar tamamlandı veya bitme aşamasındadır. Büyükşehir ve Çayırova belediyemiz, altyapısı biten yollarla ilgili üst yapı ihalelerini tamamladı. İnşallah önümüzdeki aylarda, alt yapı ve üstyapısı bitmiş pırıl pırıl bir Çayırova ’ya kavuşacaksınız ” dedi.