IŞIK ÇAYIROVA’DA GENÇLERLE BULUŞTU

Eylül 2, 2010  

AK Parti Çayırova İlçe Gençlik Kolları’nın haftalık olağan yönetim kurulu toplantısına AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık konuk oldu.


 


Ayrıca AK Parti Çayırova İlçe Teşkilatı’nda gerçekleştirilen toplantıya Ak Parti İl Başkan yardımcısı Şevki Demirci, il yönetim kurulu üyesi Ayşin Balcılar, Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş, AK Parti İlçe Başkanı Nazmi Özmen ve yönetimi, il disiplin kurulu üyeleri Mehmet Ali Okur ve Ekrem Özenir, il genel meclisi üyesi Ahmet Hamsici, AK Parti Gençlik Kolları ve yönetimi, mahalle başkanları katılım gösterdi. AK Parti Çayırova İlçe Gençlik Kolları’nın tam kadro olarak gerçekleştirdiği toplantıda demokratik açılım, dış politika, ekonomi gibi konularda bilgiler veren Işık; gençlerle bir arada olmanın mutluluk verici olduğunu belirtti.

 


 


GENÇLER AYDINLIK GELECEĞİMİZDİR


“Gençler aydınlık geleceğimizdir” diyen AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, “Biz AK Parti olarak gençlerimize çok önem ve değer veriyoruz. Kurulduğumuz günden beri gençlerle bir arada olarak çalışmalarımızı sürdürdük. Bizler AK Parti ailesi olarak ülkemizin geleceğini daha yükseklere, muasır medeniyetlerin üzerine taşımak istiyoruz. Eğitim, sağlık, ulaşım ve birçok alanda çalışmalarımız oldu. Ama biz hedeflerimizi her zaman yükseklere çıkararak çalışıyoruz. Bu yolda gençlerimizle birlikte çalışmalarımıza yön veriyoruz” dedi.


 


GENÇLERLE GURUR DUYUYORUZ


AK Parti Çayırova İlçe Gençlik Kolları toplantısına konuk olarak katılan ve selamlama konuşmasını yapan Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş, gençlerle gurur duyduklarını ve her zaman birlik beraberlik içinde olacaklarını belirtti. AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Nazmi Özmen yaptığı selamlama konuşmasında gençlere ayrı bir önem verdiklerini ve AK Parti ailesi olarak her zaman birlikte hareket ettiklerini vurguladı.

 


 


ÇITAYI YÜKSELTECEĞİZ


AK Parti Çayırova İlçe Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Yeşilkaya ise yaptığı konuşmada, “AK Parti Çayırova Gençlik Kolları olarak doğru ve disiplinli bir şekilde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Yönetim kurulumuzla, mahalle başkanlarımızla el ele verdik ve yolumuza devam ediyoruz. Hedefleri yüksek olan bir partinin AK Parti’nin temsilcileriyiz. Bunun bilincinde olarak her zaman çıtayı daha da yükseğe çıkaracağız” dedi. Ayrıca kendilerini ziyaret ederek üç saatten fazla güncel konular hakkında bilgiler veren, soruları cevaplayan AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık’a teşekkürlerini sundu.