Işık, Cuma Pazarı Esnafı İle Bir Araya Geldi.

Mayıs 30, 2011  

Milletvekili Işık, Gebze’de esnafla kahvaltı yaptı, ardından beraberindekilerle caddelerdeki esnafı ziyaret etti.


AK Parti İl yönetim kurulu üyesi Fatih Karadayı, İlçe Başkanı Yılmaz Bayram, İlçe gençlik ve Kadın kolları başkanı ile teşkilat mensuplarının da hazır bulunduğu kahvaltılı programa katılım yoğun oldu.

MOLA VERECEK VAKTİMİZ YOK

Soru cevap şeklinde gerçekleşen toplantıda esnafın sorularını yanıtlayan Milletvekili Fikri Işık, hükümet olarak Gebze’ye yaptıkları icraatlardan söz etti. 2002 öncesi ve 2011 arasında Gebze’nin nereden nereye geldiğini özetleyen Işık, “Geldiğimiz nokta ortada, bizim kendimizi ifade etmemize gerek yok, çünkü sizler gerek Başbakanımızın, gerek parlamentoda görev yapan bizlerin, gerekse Büyükşehir Belediye Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu’nun Gebze’ye ne kadar çok önem verdiğini biliyorsunuz. Eksiklerimiz bitmedi, inşallah sizlerin desteğiyle hizmetlerimize kaldığımız yerden, hız kesmeden 13 Haziran’dan itibaren devam edeceğiz. Çalışırken mola vermeye hiç vaktimiz yok, yapacak çok işlerimiz var, hizmetler kolay olmuyor, projeler kolay hayata geçirilmiyor, biz işimize bakıyoruz, birileriyle laf yarıştıracak halimiz yok, onlar laf üretir; biz ise iş üretiriz, aramızdaki fark budur” dedi.

BAŞBAKAN VE SİZ; ZOR OLANI TERCİH ETTİNİZ

Kahvaltıda söz alan esnaflar, Gebze’ye yapılan hizmetlerden memnun olduklarını ancak eksiklerin olduğunu ifade ederek; “Gebze ve çevresi inanılmaz hizmetler almıştır, bunu inkâr edemeyiz yoksa Allah bizden hesap sorar. Başbakan ve sizler ne kadar zor bir görev aldığınızı biz biliyoruz, Gebze eskiden köy gibiydi, şimdi ise modern bir kent haline doğru ilerliyor. İktidarınız ve siz bizlere değer veriyorsunuz, bu konuda teşekkür ediyoruz, trafik ve otopark sorunumuza da çözeceğinizi düşünüyoruz” şeklinde görüş belirttiler.

BİZ BİR AİLEYİZ

Cuma pazarı esnafının katıldığı kahvaltıda konuşan AK Parti Gebze İlçe başkanı Yılmaz Bayram, yaklaşan milletvekili genel seçimlerinde 12 Haziranda AK Parti’nin tekrar tek başına iktidar olacağını söyledi. Kendilerinin seçimden seçime esnafı ve vatandaşı hatırlayan siyasetçilerden olmadıklarını belirten Bayram; “ Aranıza gönül rahatlığıyla giriyoruz çünkü biz bir aileyiz” dedi.