Işık, Emekli Astsubaylar Derneği Yöneticileriyle Biraraya Geldi

Mart 1, 2011  

AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, Seka Park Otel’de Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Gölcük şube başkanı ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

 EMEKLİ ASTSUBAYLARDAN IŞIK’A ZİYARET

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Gölcük şube başkanı İlhan Severcan ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık’ı Seka Park Otel de ziyaret ettiler.

 IŞIK, EMEKLİ ASTSUBAYLARI DİNLEDİ

Dernek başkanı İlhan Severcan ve yönetim kurulu üyelerinin kendisini ziyaretinden memnun olduğunu belirten milletvekili Fikri Işık, “Türk Silahlı Kuvvetlerine ve Türk milletine yıllarca hizmet etmiş olan astsubaylarımızın bu ziyareti beni mutlu etmiştir. Dernek çalışmalarında da kendilerine başarılar dilerim ” dedi. Dernek başkanı İlhan Severcan; “Bizler yönetim kurulu üyelerimizle birlikte milletvekilimizi ziyaret edip, fikir alış verişinde bulunmak istedik. Milletvekilimiz Fikri Işık’a bu kadar yoğun tempoda bizlere vakit ayırdığı için teşekkür ediyoruz ” dedi.

“ SORUNLARI MİLLİ SAVUNMA BAKANIMIZA İLETECEĞİM ”

Ziyarette sıkıntı ve sorunlarını dile getiren Emekli Astsubaylar derneği yöneticileri, yaşadıkları sorun ve sıkıntıları içeren dosya verdiler. Işık; yaptığı açıklamada, dernek başkanı ve yönetim kurulu üyelerini dinleyip kendisine verilen dosyayı kabul etti. Sorun ve sıkıntıları içeren dosyayı alarak çözüm için Ankara’da Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül’le görüşeceğini dile getiren milletvekili Fikri Işık; “Astsubaylarımızın sıkıntılarıyla yakından ilgilenip, milli savunma bakanımızla görüşüp, sorun ve sıkıntıları gidermeye çalışacağım ” dedi.