Işık, gece yarısına kadar İhsaniye de çalıştı.

Mayıs 26, 2011  

Milletvekili  Işık, Gölcük e bağlı İhsaniye’yi karış karış dolaşarak, yerel ve genel icraatları anlattı.

 

AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, İhsaniye de dolaşmadık yer bırakmadı. Gece geç saatlere kadar İhsaniye’de kalan ve sıkmadık el bırakmayan Işık’a AK Parti Gölcük İlçe başkanı Abdulkadir Doğrul, Gölcük belediye başkan yardımcısı Mehmet Olgun, İlçe kadın kolları başkanı Hilmiye Güvez, il genel ve belediye meclis üyeleri eşlik etti. İhsaniye mahalle muhtarı Ahmet Özler’in katıldığı program, esnaf, vatandaş ve kahve ziyaretinin ardından Avcılar ve Atıcılar kulübü bahçesinde devam etti.

 

 

 

TÜM ESNAFI ZİYARET ETTİ

İhsaniye’de gece geç vakitlere kadar seçim çalışmasını sürdüren AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık ve beraberindekiler, tüm esnafı dolaşıp, kahvedeki vatandaşlarla sohbet ettiler. Daha sonra İhsaniye Avcılar ve Atıcılar kulübünün bahçesinde vatandaşlarla bir araya gelen milletvekili Işık, sorulan tüm soruları yanıtlayarak, gerek hükümet olarak gerekse yerel yönetimler olarak yaptıkları ve yapacakları icraatlar hakkında bilgi verdi.

 

 

 

İHSANİYE’LİLER SORDU; IŞIK CEVAPLADI

    İktidara geldiklerinden bu güne kadar gerek ülke genelinde, Kocaeli’nde, Gölcük’te ve İhsaniye’de yapılan hizmetleri anlatan Fikri Işık, 12 Haziran’dan sonra da yapacakları projeler hakkında açıklamalarda bulundu. Gölcük yeni adliye sarayı, hastane, sağlık meslek lisesi, donanma kavşağı gibi yatırımların detayları hakkında vatandaşa bilgi veren Işık, soru cevap bölümünde vatandaşın sorduğu soruları yanıtladı.