Işık Gençlerle

Eylül 2, 2010  

 

AK Parti Kocaeli Gençlik Kolları Yasin Özlü başkanlığında her hafta düzenli olarak yaptıkları toplantılarını bu hafta Bahçecik Soğuksu tesislerinde yaptılar. AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık’ın konuk olduğu toplantı da gençlerin gündeminde yerel seçim çalışmaları vardı.


 

Özlü “Sadece seçim dönemi değil her zaman çalıştık”

 

Gençlik kolları olarak yerel seçim çalışmalarını hızlandırdıklarını belirten AK Parti Kocaeli Gençlik Kolları Başkanı Yasin  Özlü “gençlik kolları olarak hedefimiz, Kocaeli’de 13 belediyenin tamamını kazanarak iddialı bir skora imza atmaktır. Görüyoruz ki Kocaeli’nin her noktası elden geçti, yenilendi. Bu nedenle yerel seçimlerde başarı kaçınılmaz olacaktır. Sadece seçim dönemi değil her zaman çalışan bir gençlik olmayı tercih ettik. Yerel seçimlere yaklaştığımız şu günlerde sadece çalışmalarımıza biraz daha hız vereceğiz” dedi.

 


 


Işık bilgi aldı

 

         Yasin Özlü başkanlığında gerçekleştirilen ve birim başkanlarının eksiksiz katıldığı toplantıya katılan Kocaeli Milletvekili Fikri Işık çalışmalar hakkında Özlü’den bilgi aldı. Gençlik kollarının çalışmalarını takip ettiğini ve her zaman destek olduğunu dile getiren Işık, birim başkanlarıyla da ayrı ayrı görüşerek gençlere çeşitli tavsiyelerde bulundu. Ayrıca gençler, ülke gündemi hakkında karşılıklı görüş alış verişinde bulundukları Fikri Işık’dan hükümetin çalışmaları hakkında bilgi aldılar.

 Işık “Başarısızlık söz konusu dahi olamaz”

 

Gençlerle bir süre sohbet etme imkanı yalayan Fikri Işık “yerel seçimlerin yaklaştığı şu günlerde gençler olarak sizlere büyük görevler düşmektedir. Genel politikalarında çok başarılı olan partimizin yerelde de sizler gibi destekçileri olduğunda başarısızlık söz konusu dahi olamaz. Biliyoruz ki siyaset gençlik kollarından başlar, bu nedenle çalışmalarınızda her zaman yanınızda olacağım” diyerek gençlerle olmaktan mutlu olduğunu dile getirdi.