Işık, Gölcük Gençliği İle Bir Araya Geldi.

Mayıs 16, 2011  

Işık, gittiği ilçe ziyaretlerinde gençlerle bir araya geliyor. Gençlerin tüm sorularını yanıtlayan Işık, ülke sorunlarının nereden nereye geldiği ve 2023 yılı hedeflerinin neler olduğu hakkında bilgiler veriyor.


AK Parti İl Başkan Yardımcısı İdris Alp, İlçe Başkanı Abdulkadir Doğrul, Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ve teşkilat mensuplarının da hazır bulunduğu programlarda sırasıyla, İhsaniye, Değirmendere ve Halıdere ziyaret edildi.

HERGÜN GENÇLERLE BULUŞUYOR

Gölcük Aşiyan Tesislerinde yaklaşık 100 kadar genç topluğuyla bir araya gelen AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, farklı siyasi görüşlere mensup gençlere 2002 den bu güne kadar gelinen durum hakkında bilgiler verdi. Gençlerin sorularını cevaplayan Işık, özellikle geçmiş dönemlerdeki iktidarlarla AK Parti iktidarı arasındaki farklılıkları anlattı. Fikri Işık’ı dikkatle dinleyen gençler, kafalarındaki tüm soruları sorarak, bilgi sahibi oldular.

İHSANİYE’DE YAŞLILARLA BİRARAYA GELDİ

Daha sonra İhsaniye’ye giden Milletvekili Fikri Işık, yoğun programının bir bölümünü yaşlı vatandaşlarla sohbet ederek geçirdi. İhsaniye Çiftlik Mahallesi Ulu cami cemaatiyle bir araya gelen Işık, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Yaşlılar; İlçe Emniyet Müdürlüğünün mahallelerine gelmesinden dolayı Fikri Işık’a teşekkür ettiler.

HALIDERE’DE ESNAFI DOLAŞTI

Beraberindeki heyetle Halıdere’ye geçen Işık, sahilde bulunan kahvehane ve esnafı ziyaret ederek selamlaştı. Avcılar ve Atıcılar derneğini de ziyaret eden Milletvekili Fikri Işık, Halıdere sahilinde bulunan çay bahçesinde oturarak  vatandaşlarla çay içip sohbet etti.

YÜZBAŞILAR’DA SİTE TOPLANTISINA KATILDI

Gece geç saatlere kadar süren programda, Değirmendere Yüzbaşılar mahallesinde bulunan bir sitede yaklaşık 70 kadar apartman sakiniyle bir araya gelen Fikri Işık, kendisine sorulan tüm soruları cevapladı. Bayanların yoğunlukta olduğu site toplantısında çay içen Işık, özellikle 2023 hedeflerini anlattı. Fikri Işık, kendisine sorulan soruları da yanıtlayarak; iktidara geldikleri sekiz buçuk yıldaki çalışmaları rakamlarla anlattı.