Işık Gültepe Mahallesinde İncelemelerde Bulundu

Mart 29, 2011  

AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, önceki gün gittiği İzmit’in Gültepe mahallesinde incelemelerde bulundu.

MUHTARI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

AK Parti İl başkan yardımcısı Hasan Ayaz, İzmit İlçe başkanı Ali Korkmaz, İzmit Belediye meclis üyesi İbrahim Elgin ve teşkilat mensuplarıyla birlikte Gültepe mahalle muhtarı Yusuf Çevik’i makamında ziyaret eden Fikri Işık, görüş alış verişinde bulundu. Muhtar Çevik, Fikri Işık’a ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

OKULDA İNCELEMELER YAPTI.

Milletvekili Işık, daha sonra beraberindekilerle birlikte Gültepe İlköğretim okuluna giderek, okul müdürü Eyüp Özer’den bilgi aldı. Okul içinde ve çevresinde incelemeler yapan Fikri Işık, öğrenci velileri ve öğrencilerle sohbet etti. Okula ek bina ile ilgili gelen talebi değerlendireceğini belirten milletvekili Işık, arsa sorununun giderilmesi için çalışma yapacaklarını söyledi.

AİLE SAĞLIĞI MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ.

Daha sonra beraberindekilerle birlikte Gültepe Kazım Küçük Aile Sağlığı merkezini ziyaret eden AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, doktor ve sağlık çalışanlarıyla sohbet edip bilgi aldı. Burada görev yapan sağlık çalışanlarına, aile hekimliği uygulamasıyla ilgili vatandaşın tepkisini soran milletvekili Işık, doktor ve sağlık personelinden; vatandaşın memnuniyetini belirten cevaplar aldı.

Mahalle muhtarı ile birlikte büyükşehir belediyesinin yapımı devam eden yol çalışmasını da inceleyen Fikri Işık, çalışma tamamlandığında bölgenin rahatlayacağını belirtti. Muhtar Yusuf Çevik ise, büyükşehir belediyesi tarafından yapımı hızla devam eden yol çalışması için teşekkür etti.