IŞIK “HEREKE’Yİ BİR DÜNYA MARKASI HALİNE GETİRECEĞİZ’’

Eylül 2, 2010  

Ak Parti Körfez İlçe teşkilatının düzenlemiş olduğu 35. ilçe divan toplantısını Petkim çok amaçlı salonda gerçekleştirdi.


Katılımın yoğun olduğu ilçe divan toplantısında Milletvekillerimizden Sayın Fikri Işık, İl Başkanı sayın Zeki Aygün, Ak Parti Derince ilçe Başkanı sayın Mehmet Eryürek, Ak Parti Kartepe İlçe Başkanı sayın Hasan Kandaz. Ak Parti il genel meclis ve Belediye Meclis üyeleri. İlçe teşkilatı Gençlik kolları ve Kadın Kolları Başkan ve yönetimleri, Mahalle Başkanları ve yönetimleri ve Ak Partinin çeşitli kademelerinde görev yapan teşkilat üyeleri katıldı.


Engin Koyun ‘’İl Başkanımızın yanındayız’’

Açılış  konuşmasını Ak Parti Körfez İlçe Başkanı Engin Koyun yaptı, Koyun yaptığı açıklamada; Genel seçimlerde ve yerel seçimlerde partimizin mücadelesi Ak Partiyi başarıdan başarıya getirmiştir.
Ülkemizde ve ilimizde olağanüstü güzellikler ve değişiklikler oldu, Bu değişiklik ve güzellikler Ak Parti iktidarında olmuştur 2002 yılında sağlık, ulaşım, eğitim, kültür sanat, sosyal adalette ve kısacası olağanüstü değişimlere imzalar atıldı.
Bizler Kocaeli teşkilatları ve ilçe Başkanları olarak, Kocaeli’nde biri Büyükşehir olmak üzere 12 Belediye’yi Ak Partili yapmanın heyecanını yaşadık dedi. 28 Haziranda yapılacak olan Ak Parti Kocaeli İl Başkanlığı seçimine değinen Koyun; İlçe başkanı olarak İl Başkanının ve ekibinin yola devam etmesini, Arzu ediyoruz ve yanında olduğumuzu burada ifade etmek istiyorum dedi.

 

Yunus Pehlivan ‘’Körfez’de bir ilki başardık’’

Körfez belediye Başkanı Yunus Pehlivan, konuşmasında 35. ilçe divan toplantımız seçimlerden 3 ay gibi bir süre geçmiş teşkilatımız her zaman ki gibi çalışmalarına devam ediyor. Seçimlerde göstermiş olduğunuz çalışmalarınızdan dolayı tüm taşkilat mensuplarına teşekkür eden Pehlivan; Körfez’de bir ilki başardık 2 kez üst üstte seçilen belediye olduk dedi.

 
Fikri Işık ‘’Hereke’yi bir dünya markası haline getireceğiz’’


Ak parti Kocaeli milletvekili Fikri Isık konuşmasında 29 mart yerel seçimlerde Körfez İlçe Teşkilatlarına teşekkür ederek yerel seçim bitti artık hizmet zamanı şuan da Tüpraş kavsağının temeli atıldı, Körfez Anadolu Lisesi bu sene hizmete girecek, Körfez halkına hizmetlerimiz artarak devam edecek diyen Işık, Hereke’yi de bir dünya markası haline getireceğiz dedi.

Zeki Aygün ‘’Mücadelemiz bırakmayacağız’’


Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Zeki Aygün konuşmasında, Ak Parti iktidarının bugüne kadar yaptığı çalışmaları hepimiz biliyoruz başarılarımızı ve bu başarıları 29 Mart yerel seçimlerde yakalayan tüm teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum. Ülke siyasetine büyük başarılar sağladık ve bu mücadelemizi bırakmayacağız, bu dönem teşkilatlarımız bir kongre süreci geçirdi, Teşkilatların başarısı olmadan bir yere varamayız biz derdimizi vatandaşa sizlerle anlatırız başarılarımızı birebir iletişimle ve sizler vasıtasıyla sağladık dedi.